Eviniz için 8 büyüleyici duvar kâğıdı

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Eviniz için 8 büyüleyici duvar kâğıdı

homify.com.tr homify.com.tr
Hells Kitchen Penthouse Çalışma Odası Bhavin Taylor Design
Loading admin actions …

Türkiye'de nedense duvar kâğıdı deyince çoğumuzun aklına gri ya da krem rengi, sıkıcı, eski moda, kimi zaman 70'lerin Türk filmlerinden kalma desenler geler ve dudak bükeriz. Oysa duvar kâğıdı iyi seçilirse, sıradan bir evi bile bir saray yavrusuna çevirebilir. Ayrıca duvar kâğıdı bir anlamda kişiliğimizi, tarzımızı ele veren, ne kadar maceracı olup olmadığımızı gösteren bir işarettir de. 

Dekoratif bir unsur olarak duvar kâğıdını evin çok farklı köşelerinde ve çok farklı şekillerde kullanmanız da mümkün. İsterseniz herhangi bir koridorun sadece bir parçasını kaplayarak taze bir hava estirir, isterseniz bütün salonunuzu kaplayarak evinize yeni bir çehre verebilirsiniz. Ama burada asıl kritik olan konu evinizin genel havasına, renk paletine ve üslûbuna uygun düşecek olan duvar kâğıdını bulabilmek. 

Bu anlamda size fikir ve ilham vermesi için, homify'daki uzmanlarımızın önerdiği ilginç ve sıradışı duvar kâğıtlarından bir derleme yaptık. Bunları beğenmeseniz bile, belki dekorasyon unsuru olarak duvar kâğıdına olan bakışınızı biraz değişebilir.

Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!