İstediğiniz yüzeyi yazı tahtasına çevirin! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

İstediğiniz yüzeyi yazı tahtasına çevirin!

Homify TR Homify TR
SAN DECO CHALKBOARD SAN DECO Klasik
Loading admin actions …

Teknoloji bugünlerde takip edilmesi oldukça güç bir hızla ilerliyor ve gündelik hayatımızı da süratle değiştiriyor. Teknolojinin nimetleri hemen her alanda bildiklerimizi geçersiz kılıyor ve yerine yeni ürünler, yeni yöntemler, yeni süreçler getiriyor. İnşaat sektörü de kuşkusuz bu gelişmelerden payını fazlasıyla alıyor. Sektörün en önemli endüstriyel ürünleri arasında yer alan duvar boyaları da hızla değişen ve gelişen ürünlerden. Bu yazımızda yeni nesil boyalarıyla ev dekorasyonunda yeni bir döneme kapı aralayabilecek bir firmanın ürünlerini sizler için inceledik. İç mekân duvar boyalarında sınırları zorlayan, getirdiği sınırsız olanaklarla kendi alanını aşan bir potansiyel taşıyan bu ürünlere dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Gelenekten geleceğe uzanan yerli bir firma

San Deco Chalkboard SAN DECO Klasik
SAN DECO

San Deco Chalkboard

SAN DECO

Yüzde yüz yerli sermayeye sahip bir işletme olan San Deco kimya sanayiinde yarım asıra yaklaşan tecrübesiyle köklü bir firma. Biri Gebze'de ve diğeri Cezayir'de olmak üzere iki fabrikada efekt boya üretimi yapan firma aynı zamanda ar-ge alanında da ciddi yatırımlar yapıyor. Bugün tanıtacağımız iki iç mekân duvar boyası da bu ar-ge yatırımlarının bir sonucu.

Duvardan duvara kara tahta

San Deco Chalkboard SAN DECO Klasik
SAN DECO

San Deco Chalkboard

SAN DECO

Kara tahtalar bir süredir okullarda kullanılmıyor olsa da pek çoğumuzun zihninde eğitimle ve sınıf ortamıyla kodlanmış ürünlerdir. San Deco'nun yeni nesil kara tahta boyalarıyla evinizde herhangi bir duvarı gerçek bir kara tahtaya dönüştürebilirsiniz. Bildiğimiz kara tahtalar gibi tebeşirle yazılabilir ve silinebilir özellikte yüzeyler yaratan boya, ev ve iş yerlerinde sınırsız dekorasyon olanakları yaratabilecek potansiyel taşıyor. Evde, ofiste, mağazada, kafe ve restoranlarda, kısacası akla gelecek her mekânda kullanılabilecek kara tahta boyasıyla yapılabileceklerin tek sınırı kendi hayal gücünüz.

Eğlenceyi bölüşün

San Deco Chalkboard SAN DECO Klasik
SAN DECO

San Deco Chalkboard

SAN DECO

Evdeki duvarları boyayan çocuklar hemen her ailede bir dönem ufak çaplı krizlere sebep olmuştur. Normal şartlarda sıradan duvarların boyanması ciddi maliyet yaratan tadilatlar gerektirebilir. Kara tahta boyası ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilir, çocuk odanızı bir yaratıcılık merkezi haline getirebilirsiniz. Üstelik son derece düşük maliyetle ve yalnızca birkaç saatlik bir dönüşümle.

Yazılabilir duvar devrimi!

SAN DECO – San Deco Write Wall: modern tarz , Modern
SAN DECO

San Deco Write Wall

SAN DECO

San Deco ailesinin bir diğer yeni nesil ürünü de yazılabilir iç mekân duvar boyası. Bu boya ile de dilediğiniz herhangi bir duvarı tahta kalemleri ile yazılabilir ve kolaylıkla silinebilir beyaz zeminlere dönüştürebilirsiniz. Solvent içermeyen sağlıklı bir boya olan ürün aynı zamanda neme karşı da yüksek bir dayanım sergiliyor. Böylelikle ıslak bez veya süngerle yazı tahtasına dönüşen duvarınızı kolaylıkla temizleyebiliyorsunuz.

Ofisler için yeni bir dönem

SAN DECO – San Deco Write Wall: modern tarz , Modern
SAN DECO

San Deco Write Wall

SAN DECO

Kara tahta boyasıyla son derece dekoratif duvarlar yaratabilir ve çocuğunuz için harika bir resim alanı açabilirsiniz. Ancak sürekli yazılıp silinmesi gereken ofis ortamındaki çalışma temposuna uygun bir duvar istiyorsanız o halde bu boya tam size göre. Beyaz zeminde renkli tahta kalemleri ile bu duvarlarda da dilediğiniz resim veya dekoratif deseni çizebilirsiniz. Ama bunun da ötesinde çalışma verimini yükseltecek, iş akışını kolaylaştıracak ve dilediğiniz zaman kolayca temizlenebilecek bir yazı tahtasına sahip olursunuz. Üstelik isterseniz bu yazı tahtasıyla tüm bir ofis duvarını kaplayabilir, devasa boyutlarda bir zemin yaratabilirsiniz.

Düşük maliyetli, zahmetsiz ve pratik

SAN DECO – San Deco Write Wall: modern tarz , Modern
SAN DECO

San Deco Write Wall

SAN DECO

Evlerde veya işyerlerinde yapılan dekorasyonlarda küçük yatırımlarla büyük sonuçlar elde etmek genellikle mümkün değildir. Ancak San Deco'nun yeni nesil ürünleri bu konuda ciddi bir istisna oluşturuyor. Son derece düşük maliyetle satın alarak zahmetsizce uygulayabileceğiniz bu boyalar gerçek anlamda büyük sonuçlar üretme imkânı sunuyorlar. Sağlıklı, kullanışlı ve pratik alternatifler olarak evde veya ofiste yapılacak dekorasyon değişikliklerinde mutlaka dikkate alınması gereken bu boyalarla hayal gücünüz için harika bir zemin hazırlayabilirsiniz.

En güzel çocuk odası dekorasyonları için 10 öneri yazımız da ilginizi çekebilir.


Bu dekoratif ve işlevli duvar boyası uygulamalarını siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!