Dış cephe tasarımlarında sanal gerçeklik teknolojisi | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Dış cephe tasarımlarında sanal gerçeklik teknolojisi

Homify TR Homify TR
Letsup Dış Cephe Modelleme Letsup Teknoloji Modern
Loading admin actions …

VR yani sanal gerçeklik, çağımızın en önemli teknolojik gelişmelerinden biri ve video oyunlarından tıbbi ve askeri eğitimlere kadar pek çok farklı alanda kullanılıyor. Kullanıcının sanal bir ortamda fiziksel varlığını simüle eden gerçekçi görüntüler oluşturan VR ve AR (arttırılmış gerçeklik) uygulamaları mimari ve iç mimari tasarımlarda da yepyeni bir aşamaya geçilmesini sağladı. Bugün bu teknolojilerle artık evlerimizin hem içini hem de dış cephe ve mimari detaylarını daha tasarım aşamasında tüm ayrıntılarıyla görebiliyor ve adeta daha inşa edilmemiş yapıların içlerinde gezebiliyoruz. 

3D görselleştirme konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan İstanbul merkezli Letsup Teknoloji, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik alanlarının sınırsız imkanlarını teknoloji severler ile buluşturan deneyimli bir ekipten oluşuyor. Firma, projelendirdiği konut, iş yeri, dış cephe ya da herhangi bir yapıyı muhteşem 3D canlandırmalarla hayata geçiriyor ve sanal gerçeklik gözlükleri ile proje daha tasarım aşamasındayken üç boyutlu olarak içine girebiliyorsunuz. Kısacası Letsup Teknoloji’nin müşterilerine sunduğu bu zengin deneyim platformu sayesinde yatırımcı olarak projenizin merkezinde yer alabiliyorsunuz.

Şık, modern ve son teknoloji ile yeni nesil alanlar tasarlayan Letsup Teknoloji’nin muhteşem üç boyutlu projelerinin nasıl göründüğünü incelemek ister misiniz? O halde önden buyurun…  

Konut projeleri için vazgeçilmez bir platform

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur Letsup Teknoloji Modern
Letsup Teknoloji

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur

Letsup Teknoloji
Belirttiğimiz gibi sanal gerçeklik teknolojisi ile yaratılan tasarımlar iç mekanlar olabildiği gibi, bu teknoloji dış cephelerde de projeyi tüm netliğiyle incelemeye fırsat veriyor. Dünyanın mimari ve kentleşme açısından önde gelen ülkelerinde yaygın olarak kullanılan arttırılmış ve sanal gerçeklik uygulamaları özellikle büyük konut projelerinde bugün vazgeçilmez bir unsur.

Detaylı inceleme imkanı

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur Letsup Teknoloji Modern
Letsup Teknoloji

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur

Letsup Teknoloji
Sanal gerçeklik gözlükleri ile VR Tur yapılabilen dış cephe 3D modellemeler, inşa edilecek yapının projesini her açıdan ve her detayıyla gösteriyor. Gündüz ve gece görünümleri ile projenin en ince ayrıntılarına bile daha inşaat başlamadan hakim olabiliyorsunuz.

Ön satışlar için avantaj sağlayan teknoloji

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur Letsup Teknoloji Modern
Letsup Teknoloji

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur

Letsup Teknoloji
Artık emlak alımının en garantili yatırım olduğu günümüzde, inşaat sektöründe gerçekleşen proje aşamasındaki ön satışlar oldukça yaygınlaştı. Ön satışlar hem alıcılara söz konusu mülkü çok daha ekonomik koşullar ile satın alabilmelerini sağlıyor, hem de yatırımcı firmalar için büyük bir avantaj. Ancak küçük ya da büyük bir konut projesinde ön satış yapabilmeniz için inşaat tamamlanmadan müşterilere adeta geleceği göstermek ve konutların son halinin tüm ayrıntılarını sunabilmek zorundasınız. İşte bu noktada sanal gerçeklik gözlükleri ile yapılan VR turlar ve ayrıntılı 3D modellemeler devreye giriyor.

İnşaat sürecindeki olası sorunları ortadan kaldıran bir sistem

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur Letsup Teknoloji Modern
Letsup Teknoloji

Letsup Dış Cephe 3D Modelleme VR Tur

Letsup Teknoloji
Ev satın alacak olan müşterilere ve yatırımcılara projenin son halinin her ayrıntısını gösteren üç boyutlu görselleştirme uygulamaları sayesinde inşaat süreci de çok daha kolay ve sorunsuz hale geliyor. İnşaat aşamalarında ortaya çıkabilecek her türlü pürüz, 3D modellemelerle önceden belirlenip tasarımda değişiklikler yapılabiliyor.

Her yapı için ideal

Bu teknoloji elbette sadece büyük konut projelerinde kullanılmıyor. Müstakil evlerden ofis iç tasarımlarına, bu örnek görseldeki gibi ticari işletmelerden hastane ve okullara kadar her türlü inşaat ve iç tasarım projesinde VR gözlükler ile yapılacak bina önceden iç ve dış ayrıntılarına hakim olacak şekilde gezilebiliyor. Arazinize ev yaptırmadan önce ya da iş yerinize yeni bir tasarım düşünüyorsanız mutlaka Letsup Teknoloji'nin kusursuz şekilde sunduğu 3D görselleştirme deneyimine başvurmanızı öneriyoruz. Firmanın projelendirdiği bir ofis iç tasarımında sanal tur örneğine göz gezdirmek isterseniz ’Ofis projesinde sanal gezinti’ başlıklı yazımıza da mutlaka tıklayın.

Bu yeni nesil teknoloji hakkında ne düşünüyorsunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!