Her mekana uygun muhteşem mobilya tasarımları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Her mekana uygun muhteşem mobilya tasarımları

Homify TR Homify TR
Katalog Kulis Klasik
Loading admin actions …

Mobilyalar hem evlerin hem de ticari mekânların dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir. Hatta denilebilir ki mobilyaların olmadığı bir ortamda dekorasyondan söz etmek dahi imkânsız hale gelir. Bu yüzden mobilyaları vazgeçilmez ve temel tasarım unsurları olarak değerlendirmek gerekir. Her türden mobilya belli bir emeği ve tasarımı yansıtır ve kıymet verilmeyi hak eder. Ancak bazı mobilyalar diğerlerinden çok ciddi biçimde ayrılıyor ve adeta kendilerine yeni bir başlık açarak dokundukları mekânda inanılmaz farklar yaratıyorlar. Bu yazımızda sıradan ve alışılmış mobilyaların çok ötesinde tasarım ve üretimler yapan oldukça özel bir firmanın ürünlerinden oluşan bir derleme hazırladık. Mobilya hakkında bildiklerinizi bir kez daha düşünmenize yol açacak bu etkileyici koleksiyonda İstanbul merkezli Kulis Mobilya ve Aksesuar'ın imzası bulunuyor. Dilerseniz bu tasarım harikası mobilyalara biraz daha yakından bakalım.

Değer katan tasarımlar

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

Konaklama ve yeme-içme tesisleri diğer tüm ticari mekânlardan ayrılan ve özel bir ihtimam gereken işletmelerdir. Bu mekânlar müşterilerine evlerinin rahatlığını yaşatmak ve mümkün olan en üst düzey konforu sunmak için tasarlanırlar. Özel tasarım mobilyalar bu noktada çok önemli bir rol üstlenir ve kullanıldıkları mekâna benzersiz bir değer katarlar. Klasik çizgileriyle göz kamaştırıcı bir atmosfere sahip bu tesiste Kulis imzalı mobilyalar bu görevi fazlasıyla yerine getiriyor.

Göz alıcı zerafet

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

Her şeyin devasa fabrikalarda üretildiği ve binlerce insanın kullanımı için standart hale getirildiği bu çağda gerçek anlamda bir değer taşıyan mobilya ve aksesuarlar bulmak hiç kolay değil. Özel tasarım mobilyalar bu noktada çok önemli bir görev üstleniyor ve geleneksel mobilya üretim anlayışını gelecek nesillere aktarıyorlar.

Nesiller boyu kullanılacak ürünler

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

Mobilyadan ev tekstiline, banyo donatılarından ev aksesuarlarına kadar geniş bir yelpazede tamamı özel tasarım ürünlerden oluşan iddialı bir koleksiyona sahip Kulis Mobilya'nın imzasını attığı her şeyde ortak olan bir şey var; hem tasarımlarıyla hem de sağlamlıklarıyla nesiller boyu kullanılabilecek ürünler ortaya koyuyorlar.

Sıradışı tasarımlar

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

Bu koleksiyonda karşımıza çıkan ürünlerin önemli bir bölümü klasik tasarım çizgileri yansıtıyorlar. Fakat buradan hareket edere demode mobilyalardan oluşan bir koleksiyonla karşı karşıya olduğunuzu düşünmeyin. Bu örnekte olduğu gibi oldukça ilginç ve sıradışı tasarım ve üretimlere de imza atan oldukça yetkin bir ekibe sahip olduklarına hiç şüphe yok.

Özlenen kalite

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

Pek çoğumuzun zaman zaman yakındığı bir şey var ki, yeni nesil ev eşyaları ve mobilyalar kesinlikle eskiler kadar dayanıklı değiller. Kendi kategorisindeki en iyi ürünü bile alsanız birkaç sene içinde ömrünü tamamlıyor. Kulis Mobilya, ürünleriyle bize özlediğimiz ve aradığımız bir kaliteyi sunmayı başaran seçkin bir firma.

Her mekân için uygun seçenekler

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

Koleksiyonun tamamı oldukça özel ve seçkin parçalardan oluşmakla birlikte yalnızca büyük ve görkemli salonlara ya da en özel tesislere hitap eden ürünlerden ibaret olduğunu söylemek yanlış olur. Evinizin her odası için uygun olabilecek mobilya ve aksesuarlar Kulis Mobilya koleksiyonunda bulunuyor.

Şık ve işlevsel

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

İşlevsellik çoğu kez yeni nesil fabrikasyon mobilyalarla anılan bir özellik haline geldi son zamanlarda. Oysa klasik çizgide özel olarak tasarlanmış ve en iyi ustaların elinden çıkmış bir mobilya da pekâlâ işlevsel olabilir. Bu muhteşem lavabo sehpası buna oldukça iyi bir örnek.

Zamana ayak uyduran tasarımlar

Katalog Kulis Kırsal/Country
Kulis

Katalog

Kulis

İyi bir mobilya ve aksesuar firması kendi tarzı ve üretim tekniği ne olursa olsun mutlaka çağın ruhunu yakalayabilmelidir. Bir de bunu zamana yenik düşmeyecek klasik tasarımlarla yapabiliyorsa işte o zaman gerçek anlamda bir fark yaratılabilir.

Krallara layık bir yatak odası

Katalog Kulis Klasik
Kulis

Katalog

Kulis

Eviniz veya işyeriniz için başka bir yerde kolay kolay rastlayamayacağınız türden özel mobilyalar arıyorsanız, Kulis Mobilya ve Aksesuar mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken pek az sayıdaki firmadan bir tanesi. Her şey bir yana, bu firmanın ürünlerine yalnızca bakmak bile gerçek bir göz ziyafeti sayılabilir. Şık, özel ve seçkin mobilyalar ilgi alanınıza giriyorsa bu koleksiyona mutlaka bir göz atmalısınız.

Yine Kulis Mobilya imzası taşıyan ticari bir mekânı incelediğimiz Çağdaş bir cafe-bistro için özel tasarımlar yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.


Bu özel tasarım mobilyalardan en çok hangisini beğendiniz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!