Çarpıcı tavan arası yatak odası dekorasyonları

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Çarpıcı tavan arası yatak odası dekorasyonları

ümit  atdağ ümit atdağ
İskandinav Yatak Odası Quino Prades İskandinav
Loading admin actions …

Evin bütün odaları gibi yatak odası da çok önemli bir yaşam alanıdır. Yatak odası günün stresinden kurtulmak ve ruhunuzu deşarj etmek adına dinleneceğiniz ve rahat edeceğiniz bir şekilde dekore etmek için ideal bir dekorasyon yapmanız gerekir.  Genellikle evin geniş odalarından biri yatak odası olarak tercih edilirken bazı durumlarda çatı katı veya çatı arası odalar da yatak odası şeklinde düzenlenir. Çatı arası alanlarda yatak odası dekorasyonları yapılırken mevcut duruma göre düzenlemeler yapılmalı ve malzemeler seçilmelidir. Genellikle basık tavanlı ve dar odalardan oluşan çatı araları minimalist düşünceye göre sade bir şekilde dekore edilmelidir. Duruma göre klasik bir şekilde de dekore edebileceğiniz yatak odası için kişisel istekleriniz, tarzınız ve odanın mevcut koşullara uygunluğu baz alınmalı ve dekorasyon planı bu doğrultuda yapılmalıdır. Homify bu durumlarda çaresiz kalmamanız ve istediğiniz dekorasyonu yapabilmeniz için çarpıcı ve estetik farklı yatak odası dekorasyonlarını sizler için bir araya getiriyor. Bu örnekleri inceleyerek istediğiniz güzellikte ve görsellikte çatı arası yatak odası dekorasyonunu yapabilirsiniz.

Farklı tasarımlar

Tavan arası için özel bir yatak odası tasarımı yapmak isterseniz resimdeki gibi yuvarlak ve farklı bir yatak tercihe etmeniz yatak odası için çatı arasını daha fonksiyonel kullanmanızı sağlar.  Ahşap çatı altında rustik mobilyalar tercih etmeniz sizlerin modern bir yatak odasına sahip olmanızı sağlayacaktır. Tuğla duvar ile yuvarlak yatağın yanı sıra yere serilmiş olan halılar yatak odasının dokusunun  ve güzelliğinin en üst düzeyde olmasını sağlamıştır.

Fonksiyonel yatak odaları

Yatak odası dekorasyonlarına bir farklı bakışta örnek resimde duvarlar içine açılmış olan nişlerin kullanılması ve ahşapların modern bir şekilde boyanması ile  şık bir çatı arası yatak odasına sahip olabilirsiniz. örnek resimde yer alan çatı arası yatak odası tam olarak bu anlamda dekore edilmiş bir yatak odasıdır. Geniş yatak odası içinde bir köşeye yerleştirilmiş olan yatak önüne gri renkte perdeler konularak özel bir alan oluşturulmuş ve çatı arasının daha fonksiyonel kullanılmasını sağlamış. Aydınlatmalar ve nişler ile yatak odası şık ve çekici bir yatak odası haline getirilmiş.

Dekoratif dizaynlar

Alışılmış yatak odası dekorasyonları dışında bir dekorasyon yapmak istiyorsanız ahşap parkeler ve gri renkli yatak odası çarşafları kullanarak led aydınlatmaları bir arada uyumlu bir şekilde dekore etmeniz yeterli olacaktır. Sıcak renk tonları tercih etmek yatak odanızın daha samimi ve daha sıcak bir yatak odası olmasını da sağlayacaktır.

Küçük ve şık yatak odaları

Modern Oteller homify Modern

Çatı araları her zaman geniş alanlar olmadığı için dar çatı aralarını da işlevsel bir şekilde dekore etmk gereklidir. Örnek resimdeki yatak odası dekorasyonu dar bir alana kurulmuş, geniş görünmesi için açık renkler tercih edilerek aydınlık bir yatak odası oluşturulmuş. Minimalist düzende dekore edilerek dar olan alan fonksiyonel bir şekilde kullanılabilir hale getirilmiş. Açık ve kapısı olmayan askılık şeklindeki gardırop yatak odasının havasını değiştirmiş.

Rustik ve klasik sentezi

Alışılmış yatak odası dekorasyonları dışında bir dekorasyon yapmak istiyorsanız ahşap parkeler ve gri renkli yatak odası çarşafları kullanarak led aydınlatmaları bir arada uyumlu bir şekilde dekore etmeniz yeterli olacaktır. Sıcak renk tonları tercih etmek yatak odanızın daha samimi ve daha sıcak bir yatak odası olmasını da sağlayacaktır.

Bu yatak odalarını siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!