Basit görünümlü ama büyüleyici bir ev | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Basit görünümlü ama büyüleyici bir ev

ümit  atdağ ümit atdağ
Loading admin actions …

 Masalsı evlerde yaşama hayli olanlar için bu gün masalsı bir eve gidiyoruz. Çocukken duyduğumuz dinlediğimiz büyüleyici ve masalsı bir evi ziyaret ederek basit mimarisi ve büyüleyici dekorasyonunu inceleyerek hayalimizdeki eve yakından bakıyoruz. FingerHaus Gmbh şirketi tarafından inşa edilen bu ev, geleneksel sömürge evlerinin izini taşımakla birlikte muhteşem bir görselliğe de sahip. Mükemmel ve zengin dekorasyonu, şık ve çekici çevre düzenlemesi, renkleri ve dış cephe estetiği ile  hayalimizdeki evden bir adım daha ötede bir güzelliğe sahip. Gür yeşillikleri, pastel tonlarda renkleri, modern tarzı ve cesur tasarımı sayesinde insanları büyüleyen mest eden bir ev haline gelmiş. Görsel açıdan tüm cepheleri kapsayan dekorasyonu evin ayrı bir güzelliğe sahip olmasını sağlarken çatısının cazibesi ve renk uyumu da insanları etkileyen bir diğer faktör olarak çıkıyor karşımıza. Bu masalsı şirin evi daha yakından incelemek için homify bizi Almanya'ya götürüyor.  Bu evin içinde bir ziyaret turu atarak evin bütün detaylarına hakim olabilirsiniz.

Rahat bir giriş

Kolonyal Evler homify Kolonyal

Yeşillikler arasından geçip evin giriş kapısına ulaşıyorsunuz.  Çok rahat bir giriş kapısı bulunan bu evin masallarda olduğu gibi yeşil bir tepenin ardına gizlenmiş olan ana girişi insanı mutlu ediyor. Sevimli ve pastoral bir  görünüme sahip ana giriş ayrıca huzur ve mutluluk duygusunun artmasını sağladığı için masalsı evlerin giriş kapılarına benziyor.

Doğanın konforla birleşimi

Kolonyal Evler homify Kolonyal

Evin mimari yapısı simetrik kalkanlardan ve pencerelerden meydana geliyor. Geniş arka bahçesi gür yeşillikleri, yeşil çim alanı ile evin mimari yapısı birleştiğinde ortaya doğanın konforla birleşmiş hali çıkıyor. Aile bireyleri, yakın akrabalar için çok ideal bir yaşam alanı olan bu evin bahçesi ve çevre düzenlemesi ev ile bütünleişk bir şekilde yapılarak evin masalsı bir ev olması sağlanmış. renk seçimleri de pastel renklerden yapılmış ve sonuç olarak ortaya bu şirin  ev çıkarılmış.

Mutfağın şirinliği

Kolonyal Mutfak homify Kolonyal

Basit, minimal ve zarif bir  kompakt mutfak için resimdeki mutfak örnek verilebilir.  Basit ama kompakt bir mutfağa sahip olan bu şirin evimizin iç mekan dekorasyonlarının tamamında açık pastel renkler kullanılmış. Şirin bir mutfak adası ile mutfağın fonksiyonelliği artırılmış ve yemek masası yerine bu mutfak adası kullanılmış. Bütün mobilyalar da açık renklerde tercih edilerek evin genelinde ışıl ışıl bir dekorasyon yapılmış.

Salon ve dinlenme alanı

Kolonyal Yemek Odası homify Kolonyal

Tavan ve pencere çerçeveleri koyu kahve renginde seçilmiş ve açık tonlardaki dekorasyon içinde zıt renklerin uyumu sağlanmış. Salon içerisinde özel günlerde kullanılacak olan açık renkte dört kişilik bir yemek masası tercih edilerek sandalye takımı yine koyu renklerde tercih edilmiş. Pencereler sayesinde salon içerisine yeterli güneş ışığı girmesi sağlanmış.

Piyanonun katkıları

homify Kolonyal

Bu muhteşem masalı evin içinde bir adet kuyruklu piyano yerleştirilmiş ve evin iç dekorasyonunun görselliği kat ve kat artırılmış. Geniş dairesel pencere kenarına yerleştirilen bu piyano ile salonun dekorasyonu süslenmiş. Duvar renklerine zıt bir renk olan koyu siyah renkteki piyano evin zıt renklerin uyumuna uygun bir şekilde yerleştirilmiş. Ayrıca bu alan bir hobi alanı olacak şekilde de düzenlenmiş ve evin oldukça basit ama görkemli şirin bir ev olması sağlanmış.

Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!