Şekilli lavabolar

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Şekilli lavabolar

homify.com.tr homify.com.tr
Loading admin actions …

Evlerimizde çok da dikkat etmediğimiz, özenmediğimiz unsurlardan biridir lavabolar, genellikle o dönemin standardı neyse o kullanılır. Oysa hem mutfakta hem de banyoda gerek kullanışlı olması, gerekse de şıklığı açısından lavabo kilit öneme sahiptir. Hele de lavabomuzu her gün en azından birkaç kere kullanmak zorunda olduğumuzu düşününce. Ayrıca, mutfağını aktif olarak kullanan ve sık yemek yapanlar için lavabonun genişliği, dışına su taşırmaması, örneğin salata yaparken yıkanması gereken malzemeler olduğunda yeterince alan ve esneklik sunması da çok çok önemlidir. Dolayısıyla, lavabo deyip geçmemek, hem kullanışlı, hem de şık bir lavabonun evlerimize değer katabileceğini düşünmek gerekiyor. Aşağıda ürünlerini göreceğiniz tasarımcıların temel motivasyonu da bu olsa gerek zaten.

Bugünkü yazımızda, lavabo konusunda bildik alternatiflerin dışına çıkıp banyo ya da mutfağına farklı bir hava katmak isteyen okurlarımız için, enteresan lavabo alternatiflerini derledik. Böyle bir değişiklik planınız yoksa bile, bu göz alıcı lavabo tasarımları belki sizin fikrinizi de değiştirebilir.

Banyo ya da mutfak lavabosunu değiştirmek isteyenler için ilginç alternatifler.
Casas inHAUS:  tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!