Rahat iç mekan dekorasyonlarına 19 özel örnek | homify

Rahat iç mekan dekorasyonlarına 19 özel örnek

umit atdağ umit atdağ
İNDEKSA ÖRNEK DAİRE ÇALIŞMASI İNDEKSA Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Taahüt Ltd.Şti. Modern Oturma Odası
Loading admin actions …

Yaşam alanlarınızı daha modern ve daha rahat bir şekilde dekore etmek istiyorsanız planınızı en baştan eksiksiz yapmalısınız. Oturma odası, çocuk odası, yatak odası, salon, genç odası, misafir odası, yemek odası veya mutfak dekorasyonu için öncelik kişisel zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız olmalıdır. Kişinin rahat edebileceği bir iç mekan tasarımı için dekorasyon planının başında doğru tercihler yapmak gelir. Mobilyaların seçiminden duvarların renklerine kadar sizi rahat hissettirecek tercihler çok önemlidir. Dekorasyon yapacağınız odanın kullanım amacına uygun olacak şekilde yapacağınız seçimler rahat yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlar.

Yemek odası dekorasyonu yaparken yemek masası ve sandalye takımının uyumlu olması çok önemlidir. Eğer çocuk odası dekorasyonu yapıyorsanız karyola modelinden çocuk elbise dolabı veya şifonyere kadar kusursuz bir uyum yakalamanız gerekiyor. Odanın mimari yapısına göre yapacağınız bir dekorasyon planı kısa süre de profesyonel bir dekorasyon yapmanıza da yardımcı olacaktır. Rahat iç mekan dekorasyonu nasıl yapılır, hangi mobilyalar iç mekan dekorasyonu için uygundur gibi sorularınıza cevaplar arıyorsanız profesyoneller ile iletişime geçebilirsiniz. Bütün detayları eksiksiz bir şekilde uygulayabilmek için profesyonel dekoratörler ve iç mimarlar ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Profesyonel bir destek rahat ve konforlu iç mekan dekorasyonu yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Rahat mutfak dekorasyonu nasıl yapılır, konforlu yatak odası dekorasyonu için hangi renkleri tercih etmeliyim gibi sorularınız için sizlere sunduğumuz örnek dekorasyonlara bakabilirsiniz. Birbirinden özel dekorasyon örneklerini incelediğinizde her birinin eviniz için en ideal dekorasyonlar olduğunu görebilir ve kısa süre de evinize uygulayabilirsiniz.

Modern yemek odası

Evinizde hem rahat hem de modern bir yemek odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Eski mobilyalarınızı yemek odası içinde kullanarak yemek odanıza otantik bir hava kazandırabilirsiniz. Rahat bir dekorasyonlar ile her yemeğiniz oldukça romantik geçecektir.

Çalışma odası profesyonelliği

Evinizde veya ofisinizde yer alan çalışma odaları için profesyonel mobilyalar kullanmalısınız. Renk uyumu ve tasarımı açısından uyumlu bir mobilya grubu profesyonel bir çalışma odası yapmanıza yardımcı olacaktır.

Renkli genç odaları

Genç odaları için rahat iç mekan tasarımları arıyorsanız bu tasarım oldukça ideal bir tasarımdır. Modern olmasının yanı sıra kullanılan renkle v e aydınlatmalar bir genç odası için oldukça iddialı seçimler. Gençler bu tasarımlara bayılacaklar.

Modern Tv üniteleri

Ahmet Bilgin Evi Hiba iç mimarik Modern Oturma Odası
Hiba iç mimarik

Ahmet Bilgin Evi

Hiba iç mimarik

Her evde yer alan tv üniteleri bir mobilya olmanın dışında dekorasyonun vazgeçilmezi durumundadır.Oturma odası iç mekan tasarımları için niş raflara sahip veya duvar raflarının yer aldığı modern üniteler tercih ederek hayal ettiğiniz dekorasyonları hayata geçirebilirsiniz.

Ferah ve rahat mekanlar

Bir odanın rahat bir iç mekana sahip olabilmesinin temelinde havadar olması ve yeterli ışık alması yer alır. Odaların aydınlatmalarını tasarlarken fikir vermesi ve alternatif oluşturması için '' Oturma odası için aydınlatma nasıl seçilmeli? '' başlıklı yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Doğru mobilya seçimi

Oturma Odası tasarımı-1 Data Mimarlik Modern Oturma Odası Ahşap Ahşap rengi
Data Mimarlik

Oturma Odası tasarımı-1

Data Mimarlik

Modern olduğu kadar konforlu bir salon veya oturma odası dekorasyonu için doğru mobilyalar seçmelisiniz. Sade ve modern tasarımlar hem dekorasyonunuzu ön plana çıkarır hem d ekişisel zevkinizin herkes tarafından takdir edilmesini sağlar.

Yatak odası konseptleri

Yatak odası tasarımı yaparken rahatlığı ön plana çıkaracak tercihler yapmalısınız. Geniş bir yatak başlığı ve geniş bir yatak odanın daha özel olmasının yanında daha rahat olmasını sağlar. Oda ölçülerimen dikkat ederek yatak ölçülerini belirleyebilirsiniz.

Tavan aydınlatmaları

Semih Toplu Evi Hiba iç mimarik Modern Yatak Odası
Hiba iç mimarik

Semih Toplu Evi

Hiba iç mimarik

Yatak odası dekorasyonu yaparken tavan aydınlatmalarını kişisel zevkinizle uyumlu seçmelisiniz. Özel aydınlatmalar romantik bir yatak odası yapmanıza yardımcı olacağı gibi rahat ve konforlu bir dekorasyon yapmanıza da yardımcı olacaktır.

Doğal mobilyalar

Sivas / amade restaurant cafe Murat Aksel Architecture Kırsal Yemek Odası Ahşap Ahşap rengi
Murat Aksel Architecture

Sivas / amade restaurant cafe

Murat Aksel Architecture

Yemek odası başta olmak üzere doğal mobilyalar tercih edebilirsiniz. Doğal mobilyalar rahatlığın sembolü olarak kabul edilmektedir. Geniş tek parça kütük bir masa ve uyumu sandalyeler rahatlığı ön planda olan bir yemek odası dekorasyonu yapmanızı sağlar.

İşlevsel tasarımlar

Rahat bir iç mekan için tasarımınızın işlevsel özelliklerinin ön planda olması çok önemlidir. İşlevsel bir yemek masası veya balkon hayat kurtarıcı fonksiyonlara sahip olacağı gibi modern ve özel dekorasyonlar yapmanıza da yardımcı olacaktır.

Mutlu çizgiler

Duvar rengi veya duvar kağıdı seçerken tercihlerinizin sizi mutlu etmesi çok önemlidir. Çocuk odası için canlı kırmızı renklere sahip duvar kağıtları odanın ferah ve rahat bir oda olmasını sağlar. Tavanda yer alacak kırmızı renkli aksesuarlar da tamamlayıcı unsur olarak kullanılabilir.

Yer kilimleri

Dekorasyon yaparken rahatlığı vurgulamak ve konforu ön planda tutmak için kilimleri ve halıları kullanabilirsiniz. Minimalist tasarımlar içinde otantik veya vintage halı ve kilimler kullanarak hayal ettiğiniz dekorasyonları yapabilirsiniz.

Açık renklerden vazgeçmeyin

Antalya ev projesi Kreatif çizgi Modern Oturma Odası
Kreatif çizgi

Antalya ev projesi

Kreatif çizgi

Evinizin rahat bir yaşam alanı olmasını istiyorsanız açık renkleri bol bol kullanmalısınız. Beyaz, bej, krem gibi renkler insanı rahatlatan ve mutlu eden renkler olduğu için bu renklerden vazgeçmemelisiniz.

Otantik aksesuarlar

HOTEL DESIGN SHOW 2019 Mimoza Mimarlık Tropikal Yatak Odası
Mimoza Mimarlık

HOTEL DESIGN SHOW 2019

Mimoza Mimarlık

Kendinize özel bir dinlenme odası dekorasyonu yapacaksanız veya oturma odasında rahatlatıcı etkenler olmasını istiyorsanız otantik ve doğal özelliklere sahip aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Cam duvarlar

WELMON HOTEL - BATUMİ /GEORGİA HİZMAN MİMARLIK LTD. ŞTİ. Modern Yatak Odası
HİZMAN MİMARLIK LTD. ŞTİ.

WELMON HOTEL – BATUMİ /GEORGİA

HİZMAN MİMARLIK LTD. ŞTİ.

Evinizin odalarında cam duvarlar olduğunu hayal edin. İstediğinizde gökyüzüne ulaşabilir olmak insanı en fazla rahatlatan etkenlerin başında gelir. Dekorasyon planınızı yaparken cam duvarları ihmal etmeyin.

Geniş çocuk odaları

almila konsept mağaza çorlu/istanbul DİLDE MOBİLYA RicH İçmimarlık Modern Çocuk Odası
RicH İçmimarlık

almila konsept mağaza çorlu/istanbul DİLDE MOBİLYA

RicH İçmimarlık

Çocuk odası için geniş odalar tercih ettiğinizde rahat iç mekan dekorasyonları yapmanız oldukça kolay. Kusursuz ve profesyonel bir çocuk odası için geniş odalar seçebilirsiniz.

Özel avizeler seçin

Oturma odası Dmd Design Modern Oturma Odası
Dmd Design

Oturma odası

Dmd Design

Rahat ve sizi mutlu edecek minimalist bir oturma odası için özel avize modelleri seçebilirsiniz. Sarkıtma tasarımlar minimalist dekorasyonlar için vazgeçilmez avize modelleridir.

Aydınlatma tasarımları

Oda içinde rahat bir mekan oluşturmak için oda boyunda çoklu aydınlatma sistemleri tercih edebilirsiniz. Led aydınlatmaları özel avize modelleri ile destekleyerek muhteşem dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Duvar süslemeleri

Rahat oturma odası dekorasyonları veya yemek odası tasarımları için duvar süslemelerinden vazgeçmeyin. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz sayısız duvar süsü olduğu için her tazr ve her zevke uygun modelleri kolayca bulabilirsiniz.

Bu bilgileri uyguladınız mı?
Casas inHAUS Modern Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!