Ev dekorasyonlarında kullanabileceğiniz 15 çiçek deseni modeli

umit atdağ umit atdağ
Dream space Interiors Klasik Mutfak Kontraplak Altın Sarısı
Loading admin actions …

Ev dekorasyonlarında tercih edebileceğiniz desenlerden biri de çiçek desenleridir. Evinizin her alanında tercih edebileceğiniz çiçek desenleri ile evinizi daha kişisel ve daha özel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Ev için çiçek deseni modellerini dilerseniz duvar kağıtlarında, dilerseniz mutfak dolaplarında dilerseniz perdelerde kullanabilirsiniz. Sayısız çiçek motifinin yer aldığı seçenekler arasından kişisel zevkinize uygun olanları seçerek evinizin her yerine serpiştirebilirsiniz. Duvar dekorasyonu yaparken duvar kağıtlarının yanı sıra özel çiçek deseni aksesuarlarını süsleme olarak da kullanabilirsiniz. Duvarlar, her anlamda dekorasyonların tamamlayıcı unsurları olduğu için çiçek desenleri ile muhteşem görümlere sahip olacaktır.

Mutfak dekorasyonu yapmak istediğinizde tezgah ile dolap arasında kalan alanı çiçek desenli fayanslar ile kaplayabilir ve mutfağınıza bahar esintileri kazandırabilirsiniz. Dilerseniz mutfak dolabı ve mutfak tezgahı yüzeylerini çiçek desenleri ile kaplayabilir, modern ve farklı bir mutfak ortaya çıkarabilirsiniz. Mutfağımda çiçek desenlerini nasıl kullanabilirim sorusuna sayısız yöntem ile cevap verilebilir. Mutfak tavanına gergi tavan yaparak aydınlatma sistemi kurabilir, gergi tavan üzerine çiçek desenleri serpiştirebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonu yaparken kişiselleştirilmiş bir dekorasyon yapmak için tüm detaylarda çiçek desenleri tercih edebilirsiniz. Yatak odası için çiçek deseni motiflerinin yanı sıra renkli yaprak desenleri de tercih edebilisiniz. Yatak örtüsü çiçek desenleri, yatak dolabı çiçek desenleri gibi alternatifleri değerlendirerek muhteşem bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Ev için çiçek deseni düşünüyorsanız profesyonel iç mimarlar ile iletişime geçerek dilediğiniz detaylarda çiçek desenleri kullanabilirsiniz.

Oturma odası için çiçek deseni düşünüyorsanız duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Birbirinden renkli duvar kağıtları ile oturma odanızı bir bahçe havasına kavuşturabilirsiniz. Duvar dekorasyonu için özel çiçek deseni işlemeleri kullanabilir, çiçekleri perde işlemesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Mutfakta açan çiçekler

Mutfakta çiçek desenleri düşünüyorsanız mutfak tezgahı en ideal alanlardır. Mutfak tezgahı ile mutfak dolabı arasında yer alan duvarları çiçek desenli fayans ve seramikler ile kaplayabilirsiniz. Burada önemli olan mutfak dolabı renkleri ile uyumlu fayanslar ve çiçek desenleri tercih etmenizdir.

Perdelerde bahar havası

PERDE MODELLERİ KÖRFEZ PERDE Pencere & KapılarPerde & Tüller
KÖRFEZ PERDE

PERDE MODELLERİ

KÖRFEZ PERDE

Evin herhangi bir odasında kullanacağınız perdeleri çiçek desenlerine sahip olacak şekilde seçebilirsiniz. Perdelerde çiçek desenlerinin yer alması bahar havasını evinize getirmek için yeterli olacaktır. Perde seçimi yaparken çiçek desenleri ile uyumlu renkler seçmek için '' Oturma odaları için perde seçimleri nasıl olmalıdır? '' yazımıza bakabilirsiniz.

Zarafetin sembolü

Oturma odası ve salon gibi alanlarda kullanılacak çiçek desenleri aynı zamanda zarafetin sembolü olacaktır. İhtişamlı bir dekorasyon yapmak için koyu renkli perdeler üzerine çiçek desenleri tercih edebilirsiniz.

Çiçek figürleri

En İyi Ev Perdeleri Perdeci
Perdeci

En İyi Ev Perdeleri

Perdeci

Perdelerde ve mutfak tezgahlarında kullanabileceğiniz çiçek figürleri modern perdeler ile şık dekorasyonlar yapmanıza yardımcı olacaktır. Perdelerde yer alan çiçek figürleri seksenler modasını modern bir şekilde evinizde yaşatmanızı sağlayacaktır.

Koltuk minderleri

Çiçek desenlerini tercih edecekseniz çok avantajlısınız. Çiçek desenlerini evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Koltuk minderi kılıfı olarak çiçek desenli kılıflar tercih ederek tüm koltukları renklendirebilirsiniz.

Çiçekli koltuklar

Koltukları daha modern bir şekilde kullanmak isterseniz çiçek desenli kılıflar şeklinde tercih edebilirsiniz. Koltuklar içim özel kılıflar tercih edebilir veya koltuk kumaşını çiçek desenli kumaşlar şeklinde de kullanabilirsiniz.

Eskitme koltuklar

Chesterfield Corner Sofa Silver Crush Velvet Sofas In Fashion Oturma OdasıKanepe & Koltuklar
Sofas In Fashion

Chesterfield Corner Sofa Silver Crush Velvet

Sofas In Fashion

Vintage veya geleneksel bir dekorasyon yapmak isterseniz eskitme görünümü ile oldukça şık duran ve çiçek desenleri ile göz kamaştıran koltuklar tercih edebilirsiniz. Siyah ve beyaz renklerin bir arada olduğu bu koltuklar dekorasyonunuz için oldukça ideal olacaktır.

Halı desenleri

Çiçek desenleri dilerseniz halı ve kilimlerde de tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli halılar salonlarınızı daha zarif ve daha renkli gösterecektir. Halılarınızın renkli olması kişisel dekorasyon fikrinizi de ön plana çıkaracaktır.

Tavan süslemeleri

Çiçek desenlerini gergi tavalarda da tercih edebilirsiniz. Dilerseniz renkli desenler dilerseniz düz desenler şeklinde tercih edebileceğiniz çiçek desenleri ile göz alıcı güzelliğe sahip dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Mutfak adası dekorasyonları

Mutfağınızda bahar esintisini yaşamak isterseniz mutfak adasını renklendirebilirsiniz. Çiçek desenleri ile kaplı laminant kaplamalar mutfak adalarını daha doğal ve daha zarif gösterecektir. Bu yöntemi aynı zamanda mutfak dolapları içinde kullanabilirsiniz.

Duvar kağıtları

Renkli çiçek desenlerinin yer aldığı duvar kağıtları ile evinizi sade ve renkli bir şekilde dekore edebilirsiniz. Doğallığı ön planda tutmak için dekorasyon renkleri ile uyumlu duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.

Yemek barları

Mutfak ile salon arasında bir sınır olan ve aynı zamanda yemek barı olarak kullanılan alanları çiçek desenleri ile kaplayabilirsiniz. Bu tercih ile salona ve mutfağa ayrı ayrı zarafet kazandırmış olursunuz.

Yatak odası zarafeti

Yatak odalarını daha zarif ve daha romantik bir konseptte dekore etmek istiyorsanız duvar kağıtlarını çiçek desenli olacak şekilde seçebilirsiniz. Yatak takımı ve tekstil ürünleri ile uyumlu renklerde duvar kağıtları özel bir yatak odası dekorasyonu yapmanız ayardımcı olacaktır.

Çiçek deseni ve çiçekler

Maceracı, romantik ya da klasik "Bonjour" ile her mekan "siz" HannaHome Dekorasyon Duvar & ZeminDuvar Kağıtları
HannaHome Dekorasyon

Maceracı, romantik ya da klasik Bonjour ile her mekan siz

HannaHome Dekorasyon

İster yatak odanızda ister salonda çiçek desenli duvar kağıtlarını çiçekler ile destekleyebilirsiniz. Doğal ve organik çiçekleri kullanarak dekorasyonu pekiştirebilir ve evinizin daha doğal olmasını sağlayabilirsiniz.

Otantik tasarımlar

Duvar kağıdında tatlı hayat: Dolce Vita! HannaHome Dekorasyon Duvar & ZeminDuvar Kağıtları
HannaHome Dekorasyon

Duvar kağıdında tatlı hayat: Dolce Vita!

HannaHome Dekorasyon

Duvar kağıtlarını seçerken özel tasarımlara sahip desenler ile otantik bir iç mekan yaratabilirsiniz. Ahşap desenler ve zarif duvar kağıtları ile renkli ve özel dekorasyonlar yapmak sizin elinizde.

Bu dekorasyonlardan hangisini daha çok beğendiniz?

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!