Masa ve başucu lambaları için 13 harika fikir | homify

Masa ve başucu lambaları için 13 harika fikir

umit atdağ umit atdağ
Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu Evinin Ustası Endüstriyel Yatak Odası
Loading admin actions …

Aydınlatma armatürler aynı zamanda dekorasyonlara can veren ve evinizin daha aydınlık görünmesini sağlayan unsurlardır. Bu nedenle evinizin oturma odası başta olmak üzere yatak odası, genç odası, mutfak, hol, giriş alanı, teras, balkon gibi yaşam alanlarında dekoratif özellikleri ile tercih edilirler. Genel aydınlatma sistemine katkı sağlayan aydınlatma lambaları farklı özelliklere sahip olduklarından başucu lambası olarak da tercih edilmektedir. Yatak odası dekorasyonu yaparken başucu lambası modelleri arasından dekorasyon ile uyumlu olan modelleri seçebilirsiniz. Dekorasyonunuzun ana fikrine uygun olan modelleri dilediğiniz renklerde tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Modern tasarım başucu lambaları ile yatak odanızı daha modern bir şekilde dekore edebilir, masa üzeri lambaları ile çalışma odalarınıza otantik bir hava kazandırabilirsiniz.

Yatak odası için başucu lambaları avize modellerinden biri olabileceği gibi modern tasarımlara sahip olan sarkıtma aydınlatmalarından biri de olabilir. Farklı tasarımlara sahip sarkıtma aydınlatma lambaları moda akım olarak tercih edilmektedir. Başucu lambası olmasının yanında parlak ve kompozit dış çerçevelere sahip olan bu lambalar aynı zamanda yemek odası dekorasyonu içinde kullanılabilir. Oldukça fonksiyonel özelliklere sahip olan masa lambaları çalışma masası için de kullanılabilir. Hareketli mekanizmalara sahip olan gövdeleri ile odaklanma kolaylığı sağlayan masa lambaları profesyonel çalışmalar içinde size yardımcı olabilir.

Genç odası dekorasyonları ve çalışma odası tasarımlarının vazgeçilmezi olan masa lambası modelleri ahşap veya metal olarak üretilmektedir. Modern tasarımların yanı sıra vintage ve otantik tasarımlara sahip olan masa lambaları göz alıcı güzellikleri ile dekorasyonların başrolünde yer almaktadır. Genç odası için masa lambası modelleri arıyorsanız vintage tasarımlar ideal seçimler olacaktır. Eğer yatak odası başucu lambası modeli arıyorsanız modern avize seçimleri doğru adımlar olacaktır. Avize, başucu lambası ve diğer aydınlatma aksesuarlarının seçimi için profesyonel dekoratörler ile iletişime geçebilirsiniz.

Parlak tasarımlar

GENÇ ODALARI ELA MİMARLIK Çocuk OdasıÇalışma Masaları & Sandalyeler Ahşap Ahşap rengi
ELA MİMARLIK

GENÇ ODALARI

ELA MİMARLIK

Genç odalarına enerji katması için parlak ve canlı renklere sahip modern masa lambaları tercih edebilirsiniz. Dekorasyonun içinde ışıl ışıl parlayan bir masa lambası ideal seçim olacaktır.

Mantar modeli

Minimalist bir tasarım tercih edecekseniz mantar masa lambaları seçebilirsiniz. Koyu renkli bir gövde ve beyaz renkli lambalardan oluşan mantar tasarımları isterseniz yatak odanızda isterseniz evinizin diğer yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Yatak odası için aydınlatma ve avize seçimi hakkında bilgi edinmek isterseniz '' Şık yatak odaları için birbirinden güzel avize modelleri '' yazımıza göz atabilirsiniz.

Sarkıtma avize modelleri

İç mekan tasarım ve Görselleştirme fatih beserek Modern Yatak Odası
fatih beserek

İç mekan tasarım ve Görselleştirme

fatih beserek

Başucu lambası olarak avize modellerinden birini seçebileceğiniz gibi sarkıtma tasarımlara sahip avizeler de tercih edebilirsiniz. Beyaz renkli sarkıtma avize modelleri yatak odanıza daha zarif bir hava katacaktır.

Klasik başucu lambası modelleri

Geçmişten günümüze kadar hayatımızda yer alan klasik avize modellerini tercih ederek klasik ve vintage tasarımlar yapabilirsiniz. Küçük, minimal ölçülerde bir avize ile salon dekorasyonunuza farklı bir hava kazandırabilirsiniz. 

Modern tasarımlar

Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu Evinin Ustası Endüstriyel Yatak Odası
Evinin Ustası

Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu

Evinin Ustası

Yatak odası için modern bir dekorasyon yapmak istiyorsanız başucu lambası olarak modern bir avize modeli seçebilirsiniz. Standart yükselikten farklı yüksekliğe sahip olan bir tasarım ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Gece lambası modeli


Yatak odasında başucu lambası olarak gece lambası modellerini tercih edebilirsiniz. Lambası açık olan ve lambası özel tasarım bir kalıpla kapatılmış olan bir model seçerek yatak odanızı dekore edebilirsiniz. 


Su borusu tasarımları

Ankara Park Vadi Ev Projesi homify Erkek çocuk yatak odası
homify

Ankara Park Vadi Ev Projesi

homify

Vintage ve otantik tasarımlarda çokça tercih edilen su borusu lamba tasarımlarını yatak odanızda, çalışma odanızda ve genç odalarında kullanabilirsiniz. dilediğiniz renklere boyayabileceğiniz bu lamba modelleri ile renk uyumunu kolayca yakalayabilirsiniz. 

Şerit başucu lambaları

Yatak Odalarında En Çok Hangi Renk Tercih Edilmelidir? Evinin Ustası Endüstriyel Yatak Odası
Evinin Ustası

Yatak Odalarında En Çok Hangi Renk Tercih Edilmelidir?

Evinin Ustası

Yatak odası başucu lambası seçerken klasik tasarımlar dışında şerit lamba modellerini de düşünebilirsiniz. Yatak başlığı boyunca uzanan lamba modelini seçerek evinize otantik bir hava katabilirsiniz.

Modern ve klasik tasarımlar

Başucu lambası olarak modern bir avize seçebilir, klasik bir tasarımla sentezleyebilirsiniz. Modern bir yatak odası dekorasyonu için özel tasarım başucu lambaları da tercih edebilirsiniz.

Genç odaları için lambalar

Üsküdar Tadilat Tadilat Firması Modern Çocuk Odası
Tadilat Firması

Üsküdar Tadilat

Tadilat Firması

Yatak odalarında olduğu gibi genç odası tasarımlarında da başucu ve masa lambaları kullanabilirsiniz. Fonksiyonel özelliklere sahip yatak odası avize modelleri ile hem çalışma lambası hem başucu lambası ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Çalışma lambası

Yatak odası dekorasyonu için çalışma masası lambası kullanabilirsiniz. Farklı eksenlerde hareket edebilen lamba modelleri ile dilediğiniz alanı aydınlatma imkanına da sahipsiniz. Bir çift lamba ile modern dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Konsol lambaları

Evinizin salonunda da kullanabileceğiniz masa lambası modelleri için mat renklere sahip avizeleri tercih edebilirsiniz. Konsol renkleri ile uyumlu tonlardaki avize modelleri ile harika dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Renkli sarkıtma avizeler

Yatak odası başucu lambası için renkli sarkıtma avizeler de tercih edebilirsiniz. ebeveyn yatak odası veya genç odası dekorasyonu için sarkıtma avizeler renkli ve ferah dekorasyonlar yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu lamba modellerini sevdiniz mi ?
Casas inHAUS Modern Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!