Modernizmin vücut bulduğu küçük ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Modernizmin vücut bulduğu küçük ev

ümit  atdağ ümit atdağ
MINBAI: minimalist tarz , Minimalist
Loading admin actions …

 Homify da bu gün başka  bir küçük ev dekorasyonunu incelemek üzere, sizlerin hayran kalacağı ve mest olacağı bir evi ziyaret ediyoruz. Asgari boyutlara sahip bu evi modern bir şekilde dekore ederek mükemmel bir eve imza atan Mınbai mimarlık ofisi uzmanlarını kutlamamak elde değil. Arjantin'in başkenti Buenos Aires şehrinde yer alan bu evi ziyaret ederek doğru çözümler ile bir evin ne kadar zarif ve şık bir ev haline geldiğini göreceksiniz. 30 metre kare bir evin küçük olduğu halde modern bir dekorasyon ile küçük ve dar handikabını  nasıl ortadan kaldırdığını ve küçük olmasına rağmen zarif ve kapsamlı bir ev haline geldiğini göreceksiniz. Geleneksel dekorasyon yöntemini kullanarak modernizm ile minimalist tarzı birleştirerek küçük olan evinizi şık ve işlevsel bir ev haline getirebilirsiniz.

Renklerin kardeşliği

MINBAI: minimalist tarz , Minimalist Ahşap Ahşap rengi

Ev oldukça küçük boyutlara sahip olsa da renkleri yoğun olarak kullanarak bir renk cümbüşü oluşturabilirsiniz. Bu sayede evinizin dar olması handikabını ortadan kaldırarak renklerin ortaya çıkardığı gök kuşağı ile evinizin görsel yönlerini ön plana çıkarabilirsiniz. Örnek resimde çalışma masası üzerine yerleştirilmiş estetik aksesuarlar  ve renkli tablolar ile çok renkli bir çalışma masası alanı yaratabilirsiniz.

Sıra dışı yemek masası

MINBAI: minimalist tarz , Minimalist Ahşap Ahşap rengi

Mutfak bölümü çok küçük bir alana yerleştirilmiş bir mutfak tezgahı ile sağlanmış. Mutfak tezgahı arkasına bir çalışma masası yerleştirilmiş ve bu masanın aynı zamanda yemek masası olarak kullanılması sağlanmış. İşlevsel bir alan yaratılmış ve mavi plastik tabureler  ve renkli tablolar ile renkli ve sade bir yemek yeme alanı oluşturulmuş.

Katlanır yatak

MINBAI: minimalist tarz , Minimalist Ahşap Ahşap rengi

Ev küçük boyutlara sahip olduğundan  olabildiğince işlevsel alanlar ortaya çıkarmalısınız. Bu nedenle resimdeki gibi katlanabilir bir yatak yerleştirerek yatak önüne koltuk veya oturma grubu yerleştirdiğinizde çok şık ve çok sade bir oturma grubu yapmış olacak ve fonksiyonel bir yatak odasına sahip olabileceksiniz.

Mobil yatak odası

MINBAI: minimalist tarz , Minimalist Ahşap Ahşap rengi

Katlanabilir yatak odasının açılmış hali resimdeki gibidir. Mobil yatak odası olarak kullandığınız bu yatak odası kolay toplanabilmesi ve istenildiğinde katlanarak ortadan kaldırılabilmesi nedeniyle çok estetik ve çok işlevsel bir yatak odası olarak evinize fonksiyonellik kazandıracaktır. Baş ucunda yer alan raf ve kitaplık  hem oda aksesuarlarıını muhafaza eden hem de yatağa bir baş ucu komodini görevi gören işlevsel bir mobilya olarak yatağın tamamlayıcısı unsuru olmuştur.

Banyo

MINBAI: minimalist tarz , Minimalist Ahşap Ahşap rengi

Evin banyosu evin boyutlarından dolayı banyo da oldukça küçük bir şekilde dekore edilmiş. Bir lavabo ve bir klozet ile küçük bir duş alanından ibaret olan banyo oldukça sade ve şık bir şekilde dekore edilerek ortaya resimdeki gibi muhteşem bir banyo çıkarılmış. 

Havuz ve teras

MINBAI: minimalist tarz , Minimalist Sunta

Ev oldukça küçük olmasına karşın evin çatısında yer alan teras çok zevkli bir şekilde dekore edilmiş ve hem keyifli vakit geçireceğiniz bir teras hem de serinlemeniz ve havuz başında yemek keyfi yapabileceğiniz bir havuz yapılarak küçük olan evin keyifli ve zevkli bir ev haline gelmesi sağlanmış. Resimde gördüğünüz gibi  fonksiyonel ve keyifli bir bir teras sayesinde aileniz dostlarınız ve akrabalarınız ile muhteşem zamanlar geçirebilirsiniz.

Bu ev projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!