Türkiye'den 10 zarif mutfak | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den 10 zarif mutfak

ümit  atdağ ümit atdağ
Sinem ARISOY KEÇECİ Klasik Mutfak Sinar İç mimarlık Klasik
Loading admin actions …

Ev hanımları tarafından özene bezene dekore edilen, görselliği, güzelliği, şıklığının yanında kullanışlı olması ve ihtiyaçlara cevap vermesi özellikleri ile evin en önemli alanı olan mutfaklar evin diğer bölümlerinden ayrı olarak düşünülüp dizayn edilir.  Bu öneminden dolayı mutfakları bağımsız alanlar olarak düşünüp ev hanımlarını bu bağımsız toprakların kralı ilan edebiliriz. Bir mutfağın şık ve zarif olması kadar işlevsel olması da son derece önemli olduğundan mutfak dekorasyonları çok meşakkatli olmaktadır. Zarif bir mutfak sahibi olmak istiyorsanız zarif mutfak dekorasyonlarını incelemelisiniz. Homify mutfak sayfasını ziyaret ederek Türkiye'de yer alan şık ve zarif mutfakları inceleyip kendi mutfağınıza uyarlayabilirsiniz.

Renkli ve zarif bir mutfak

Zarif bir mutfak için  örneği olarak resimde yer alan mutfağımız, beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanılmış ve yer döşemelerinin de beyaza yakın kullanılması ile tek renk bir mutfak olmuş. Aydınlık mutfağımızı canlandırmak, renklilik katmak için renk topları oluşturulup mutfağın farklı bölümlerine asılarak rengarenk  ve modern bir mutfak oluşturulmuş.

Fonksiyonel mutfak

Yeniköy Yalı Daire 2013 Modern Mutfak ARTISTIC DESIGN Modern
ARTISTIC DESIGN

Yeniköy Yalı Daire 2013

ARTISTIC DESIGN

Bir mutfağın pırıl pırıl ve dekoratif olması aynı zamanda fonksiyonel bir mutfak olmasını da sağlıyor. örnek mutfağımızda kare şeklinde bir mutfak adası eklenerek modern ve şık olan mutfak hem genişletilmiş hem de işlevsellik kazandırılmış. Daha fazla muhafaza alanı oluşturularak mutfağın derli toplu olması sağlanmış. Aydınlatması da özel bir tasarımla yapılarak ışıl ışıl bir mutfak olmasına katkı sunulmuş.

Sade mutfak

Kalabalık mutfaklar gibi sade mutfaklarda göz dolduruyor. Mutfağın dekorasyonunun sade olması  daha keyifli ve daha şık bir mutfağa sahip olmanızı sağlıyor. örnek mutfağımız oldukça sade bir düzende dekore edilmiş ve tavan süslemeleri ile  aydınlatma birleştirilerek muhteşem güzellikte bir mutfak ortaya çıkarılmış.

Beyazın zarafeti

Sinem ARISOY KEÇECİ Klasik Mutfak Sinar İç mimarlık Klasik
Sinar İç mimarlık

Sinem ARISOY KEÇECİ

Sinar İç mimarlık

Bu mutfağımız sadece beyaz renkte dekore edilerek saf ve estetik bir mutfak olarak ev sahibinin mutlu olması sağlanmış. Aydınlatması da aynı tonlarda yapılarak mutfağın ışıl ışıl olması ve görenleri mest etmesi sağlanmış.  Basit bir yemek barı ve iki adet bar taburesi ile aynı zamanda fonksiyonel bir mutfak olarak  ve estetik açıdan kusursuz bir mutfak olarak sahibinin mutlu olmasını sağlıyor.

Renklilik ve işlevsellik

Sunflower Villa Klasik Mutfak homify Klasik
homify

Sunflower Villa

homify

Bütün mutfaklar tek renk dekore edilmiyor tabi. Bu mutfak örneğinde olduğu gibi bir kaç rengin bir arada kullanılması ile şık ve estetik mutfak dekorasyonları evinizi zenginleştirebilir. Mutfak adasının kırmızı renkli olması genel rengin beyaz olması ve mutfak dolaplarının siyah olması evinizin ve mutfağınızın büyüleyici yanını ortaya çıkarıyor.

Doğal mutfak

Didem & Serkan Ozbakan Modern Mutfak Bilgece Tasarım Modern
Bilgece Tasarım

Didem & Serkan Ozbakan

Bilgece Tasarım

Ülkemizde modern mutfaklar son yıllarda yaygınlaştığından dolayı eski ve geleneksel mutfaklar hala kullanılmaktadır.  resimdeki gibi eski ve doğal bir mutfak sahibi olmak  hiç de zor değil. Doğal ve eski mutfak dolapları, tuğla duvar ve taş mutfak adası bir mutfakta olması gereken doğallığı kendiliğinden sağlıyor.

Modern mutfak

Evinizi modern bir şekilde dekore etmişseniz resimdeki gibi modern bir mutfak sahibi olabilir ve evinizin daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Basit bir mutfak tezgahı ve bar tabureleri ile dekore edilmiş olan , renk seçimleri ile estetik çizgisini koruyan, davlumbazının şık bir şekilde yerleştirilmesi ile düzeni bozmayan modern bir mutfak sahibi olduğunuzda mutluluktan havalara uçacaksınız.

Zarafet ve endam

Bir eve zarafet kazandıran oda mutfak olduğu için mutfağınızı titiz bir şekilde dekore etmeli ve zarafet kazandırmalısınız. örnek mutfak dekorasyonunda olduğu gibi süs aksesuarlarını yoğun kullanarak zarif ve şık bir mutfak sahibi olabilir veya mutfağınızı açık mutfak şeklinde yapabilirsiniz.

Kırmızı mutfak

Tezgah & Banko Modern Mutfak Ege Mermer Granit Modern
Ege Mermer Granit

Tezgah & Banko

Ege Mermer Granit

Eğer renkli bir kişiliğiniz varsa ve renkli dekorasyonları seviyorsanız resimdeki gibi kırmızı ağırlıklı bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Oldukça zevkli bir şekilde dekore edilen mutfağı tarzınıza göre revize edebilir  yemek masasını da kırmızı renkte seçerek  tamamen kırmızı hakimiyetinde olan bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Köşe konsept mutfaklar

Evinizin mutfağı köşeli bir yapıya sahip ise resimdeki gibi zarif ve işlevsel bir mutfak dekorasyonu yaparak ölü alan bırakmadan mutfağınızın şık bir mutfak olmasını sağlayabilirsiniz. Renk seçimleri tamamen kişiliğinize ve tarzınıza  göre  tercih ederek mutfağınızın zarafet dolu bir mutfak olmasını sağlayabilirsiniz.

Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!