Farklı stillerde yatak odası modelleri

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Farklı stillerde yatak odası modelleri

Meral Eser Meral Eser
Egger`s  Einrichten:  tarz Yatak Odası,
Loading admin actions …

Yatak odası dekorasyonu, bireysel kullanım alanları olduğundan kişisel zevklere uygun döşenecektir. Ortak kullanım alanları gibi, bireysel kararların dışında ortak zevk ve tarzların ön plana çıkarıldığı bir tasarım anlayışının aksi bir durum söz konusudur. Endüstriyel stilden, minimalist şıklığa; Akdeniz stilden, klasik çizgiler birçok stil ve tarz yatak odası dekorasyonu hakkında önemli ipuçları verebilir. İyi bir uyku için renk ve dokuların ahengi kadar, bireysel zevklerle döşenen yatak odası dekorları karakteristik izler de taşıyabilir. Sizler için derlediğimiz farklı stillerde yatak odası modellerinden ilginizi çekecek fikirler bulabileceğinizi  umuyoruz.

Dingin ve ferah

İpeksi yumuşaklıkla ferah bir atmosferde uyumak ve uyanmak, birçoğumuzun hayali ve arzusudur. Beyazlara bürünen yatak odası modelinde country stil dekorasyon öğelerine rastlıyoruz. Beyaz ve açık renk tonlarının kullanımının yanı sıra, pastel renk tonları da nefis ve temiz bir uyku çekmeniz için uygun atmosferi oluşturacaktır.

Okyanus etkisi

Dyer-Smith Frey :  tarz Yatak Odası,
Dyer-Smith Frey

Hotel City, Zurich

Dyer-Smith Frey

Turkuaz renginin natürel renk tonları ile buluştuğu, dingin bir yatak odası modeli ile başlıyoruz. Okyanus buğusunu anımsatan duvar kağıdı modelleri, cazip bir duvar dekoru oluşturuyor. Turkuaz renkli battaniye, mobilyalar ve ahşap dokusu ile uyum ve ahenk içinde. Dingin tasarımıyla dikkat çeken örnek yatak odası modeli,   DYER-SMİTH FREY imzası taşıyor.

Simetri

Klasik çizgiler barındıran bir yatak odası dekoru oluşturmak istiyorsanız, simetri kullanımından faydalanabilirsiniz. Mobilya ve aksesuar dizaynlarını, belirgin bir aks veya izdüşümünü takip ederek düzenleyebilir, ahengi yakalayabilirsiniz. Renklerin iç mekana ahenk kattığı kadar, simetri ve geometrik formların uyumu da ahenk yakalayabilir. Perde modeli ile yatak takımının uyumu, yeşil ile kahverenginin buluştuğu yatak odası tasarımında, naif ve şık dekoratif duvar kağıdı kullanılmış.

Living in Space:  tarz Yatak Odası,
Living in Space

Buckland Crescent

Living in Space

homify:  tarz ,
homify

Bedroom

homify

homify:  tarz Yatak Odası,

Paletlerle dizayn edilen yatak karyolası modeli, duvar dekoru ile muhteşem bir ahenk yakalıyor. Endüstriyel stil yatak odası dekorasyonu ile ilgilenenler için zemin dokuları ve materyal kullanımı hakkında stile uygun tercihler belirlenebilir. Ayrıca son yıllarda duvar dekorlarına verilen önem daha da artıyor, modern çözümlerle, şehir veya ülke isimlerinden oluşan dekoratif fikirler, iç mekanı canlandırılabiliyor.

Eklektik stil

Farklı stil ve tarzları bir arya getirerek şık ve ahenk içeren yatak odası dekorları oluşturabilirsiniz. Sanata yer açın. Bitkileri kullanmaktan vazgeçmeyin. Dekoratif fikirlerle doğru ve ölçülü aydınlatma unsurlarını yeniden gözden geçirin.

Tuğla duvar ve ahşap

homify:  tarz Yatak Odası,

Ahşabın boylu boyunca devam etmesi, tavan, duvar ve bir nevi döşeme kademesi görevi gören yatak tasarımı akılcı dizayn edilmiş. Tuğla ve ahşap gibi doğal materyaller iç mekanı güzelleştirdiği gibi estetik bir görünüm kazandırır. Tuğla ya da ahşap görünümlü dekoratif duvar kağıtları da modern stil çözümler arasında yer almaktadır.

Doğa ile iç içe

Duru ve yalın çizgisi ile dikkat çeken yatak odası dekoru, iç açıcı bir manzaraya sahip. Beyaz zemin renklerinin iç mekanda ferahlatıcı etkisinin yanı sıra, mekanı genişleten bir işlevselliği bilinir. Doğayı evinize davet eden geniş pencereler ve cam yüzeyle ayrıca bir dekor oluşturmanıza gerek bırakmayabilir.

İskandinav ve rustik stil

Farklı stilleri benzer materyallerde buluşturan örnekleri incelemeye devam edelim. Rustik stil ve İskandinav stilde kullanımına rastlayabileceğiniz ahşabın, stiline göre, hafif, ham ya da kasvetli renk tonları ile kullanımına rastlayabilirsiniz. Klasik stilin ağır ve kasvetli havasından, modern stilde ahşap kullanımında benzer etkiyi göremezsiniz. Dolayısıyla benzer malzemelerin farklı stillerde, farklı kullanım şekillerine rastlayabilirsiniz. 

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’En güzel modern yatak odası takımları’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu yatak odası modellerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS:  tarz Evler,

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!