Dekoratif Duvar Panelleri ile Göz Kamaştıran bir Restoran Tasarımı

Homify TR Homify TR
Restaurant Project @Izmir KOSSE STONE İç Dekorasyon
Loading admin actions …

Duvarların dekorasyon ve iç mimari tasarım alanındaki etkilerini homify sayfalarında sık sık vurguluyor ve Türkiye’nin önde gelen profesyonellerinden birbirinden güzel örnek tasarımları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Duvar dekorasyonu, bir mekanın estetik görünümünü, tarzını ve karakteristik özelliklerini belirleme konusunda birincil tasarım unsurudur. Ev, iş yeri, sosyal alanlar, açık ya da kapalı mekanlar olması fark etmeksizin her yaşam alanında sıradan olmayan, benzersiz bir dokuya sahip, dikkat çekici duvar tasarımları büyük farklar yaratır.  

Döşeme tarzı kaplama duvar dekorasyonu söz konusu olduğunda son yıllarda tüm dünyada öne çıkan malzemelerin başında doğallığı ve dokulu uygulamaların etkileyici estetiği ile dekoratif taş paneller geliyor. Pek çok farklı tarz ve dokuda üretilen yeni nesil taş paneller, hem iş yeri hem de evler için benzersiz tasarım duvarlar yaratmanın en etkili yolu. 

Bugün sizlerle duvarları ile fark yaratan muhteşem bir restoranı ziyaret edeceğiz. İzmir’de konumlanan bu restoranın duvar dekorasyonunda, dekoratif duvar taş panel sektöründe Türkiye’nin önde gelen dinamik markalarından biri olan ve merkezi İzmir’de yer alan Kosse Stone imzası taşıyor. Doğal ve tarihi ürünlerin modern bir stil ile bir araya gelerek yeniden keşfedilmesini sağlayan KosseStone, her türlü yaşam alanı ve iç mimari tasarım tarzına uyum sağlayabilecek benzersiz taş panel ürünler üretiyor. Benzersiz ürünler derken de kelimeyi tam anlamıyla kullandığımızı vurgulayalım; zengin renk ve model çeşitliliğine sahip KosseStone taş panel ürünleri desen tekrarı olmaması sayesinde kullanıcılara gerçekten de eşsiz ve farklı tasarımlar yaratma imkanı sunuyor. 

İşte bugün konuk olduğumuz restoranın muhteşem duvarları da, taş panel uygulamaların mekanların atmosferinde ne kadar büyük farklar yarattığının görkemli bir kanıtı.

Konforlu, doğal ve modern bir estetik

Restaurant @Izmir KOSSE STONE Modern Bahçe
KOSSE STONE

Restaurant @Izmir

KOSSE STONE
Bir restoranın misafirlerini mutlu etmesi için elbette öncelikle onlara lezzetli yemekler sunması şart. Ancak ortamın güzelliği de yeme içme üzerine kurulu ticari işletmeler için olmazsa olmazlardan biri. Bu restoranda kullanılan taş duvar panelleri, mekanın hem rahat ve konforlu, hem doğal, hem de modern ve yalın bir estetikle göz kamaştırıcı olmasını sağlamış.

Çağdaş endüstriyel stil

Restaurant @Izmir KOSSE STONE İç Dekorasyon
KOSSE STONE

Restaurant @Izmir

KOSSE STONE

KosseStone markasının ürettiği Cemento Axedo ile giydirilen duvarlar, restoranın kış bahçesi bölümünde modern bir endüstriyel stil oluşturuyor. Beton görünümlü çağdaş duvar tasarımları tüm dünyada en çok ilgi gören ve öne çıkan tasarım duvar tarzlarından. Konforlu ve şık bir modern stilde tasarlanmış restoran dekorasyonu, çimento görünümlü duvarların dokusu ile tamamlanıyor. Sade ama etkileyici, çağdaş ve akıcı bir etki yaratan bu taş duvar panelleri, özellikle dünya çapında yaygınlaşan gözde yeni nesil iç mimari tasarım trendlerini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Hem iç hem de dış mekanlar için ideal

Restaurant @Izmir KOSSE STONE İç Dekorasyon
KOSSE STONE

Restaurant @Izmir

KOSSE STONE

Bu projede kullanılan çimento dokulu duvar panelleri restoranın kış bahçesi bölümünün duvarlarını süslemiş. Kosse Stone duvar panellerinin en önemli özelliklerinden biri de sadece iç mekanlar için değil, dış mekanlar için de ideal olmaları. Deneyimli markanın ürünleri hem iç yaşam alanlarında, hem de balkon, bahçe ve kış bahçesi gibi açık ya da yarı açık yaşam alanlarında kullanılabiliyor.

Kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz!

Restaurant @Izmir KOSSE STONE İç Dekorasyon
KOSSE STONE

Restaurant @Izmir

KOSSE STONE

Kosse Stone duvar panellerinin üzerini boyayabilir, dilediğiniz duvar aksesuarını yerleştirebilir ve kendi tarzınızı bu muhteşem tasarımlarla bir araya getirebilirsiniz. Restoranın mutfağında kullanılan duvar panellerine birbirinden güzel desenler eşlik ediyor.

Kırmızı tuğla sıcaklığı

Restaurant @Izmir KOSSE STONE İç Dekorasyon
KOSSE STONE

Restaurant @Izmir

KOSSE STONE

Restoranın fırın ve vitrin bölümünde ise, bu alanın işlevini ve sıcaklığını yansıtan renkli ve dokulu tuğla paneller kullanılmış. Ran Brick adı verilen bu tuğla paneller, duvarlarda yuva hissi veren, sıcak, samimi, sofistike ve modern country stili çağrıştıran bir etki yaratmak isteyenler için muhteşem bir seçim.

Zamana meydan okuyan bir tarz

Restaurant @Izmir KOSSE STONE İç Dekorasyon
KOSSE STONE

Restaurant @Izmir

KOSSE STONE
Kırmızı tuğla estetiği yüzyıllardır hem mimari hem de iç mimaride kullanılan, zamana meydan okuyan bir stil. Bugün yeni nesil üretim ve tasarım teknolojileri sayesinde kırmızı tuğla duvarlara sahip olmak hiç de zor değil. Tuğla panellerle kaplanan duvarlar, tarihi bir doku ile mekanlarda zamanın ötesinde bir sıcaklık hissi yaratıyorlar.

Farklı model ve renk seçenekleri

Dekoratif Duvar Paneli - Ran Brick KOSSE STONE MutfakAksesuarlar & Tekstil Ürünleri Kırmızı
KOSSE STONE

Dekoratif Duvar Paneli – Ran Brick

KOSSE STONE

KosseStone imzası taşıyan bu tuğla görünümlü fiber kompozit paneller farklı modellerde ve çeşitli renk seçenekleri ile üretiliyor.

Taş ve betonun vazgeçilmez şıklığı

Dekoratif Duvar Paneli - Cemento Axedo KOSSE STONE İç Dekorasyon Gri
KOSSE STONE

Dekoratif Duvar Paneli – Cemento Axedo

KOSSE STONE

Yine deneyimli markanın imzasını taşıyan beton görünümlü fiber kompozit panellerde de farklı model ve renk seçenekleri mevcut.

Eğer Kosse Stone dekoratif duvar panelleri ilginizi çektiyse, bu panellerle nasıl dekorasyonlara imza atılabileceğini görmek için ’Evinize bambaşka bir hava katacak taş ve beton dekor estetiği’ başlıklı yazımızdaki örneklere de göz gezdirebilirsiniz.

Bu restorandaki dekoratif duvar panellerini siz nasıl buldunuz?

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!