Türkiye'den daha girişiyle insanı büyüleyen daireler

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den daha girişiyle insanı büyüleyen daireler

Meral Eser Meral Eser
Yeşil Vadi Erguvan Evi, İstanbul. Eklektik Koridor, Hol & Merdivenler BABA MİMARLIK MÜHENDİSLİK Eklektik
Loading admin actions …

İlk intiba evin girişi ile sağlanır. Göze hitap eden bir giriş, şık ve özenle dekore edilmiş bir antre ile sağlanır. Konuklarımızı karşıladığımız ve kapı açılır açılmaz evimizle ilgili ilk izlenimi verdiğimiz alanlar antrelerdir. Farklı stillerde, dikkat çekici bir giriş için, antre dekorasyonu örneklerini birlikte inceleyebiliriz. homify'da mimarlar tarafından özenle dizayn edilen projeler, ilgi çekici antre ve koridor modelleri bulabilirsiniz. Girişiyle baş döndüren, Türkiye'den cazip antre örneklerini derlediğimiz yazımızda, antre dekorasyonu hakkında ilham veren fikir bulacağınızı umuyoruz.

Sade ama şık

YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – EV SAHİBİNİN RESSAM OLMASININ AVANTAJI: modern tarz , Modern
YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON

EV SAHİBİNİN RESSAM OLMASININ AVANTAJI

YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON

Evinize vardığınızda belki de dinlenmek ve günün yorgunluğunu atmak istersiniz. Dolayısıyla dingin bir alan tercih eder, göz yoran karmaşadan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Sade  ama şık çizgisi ile, modern stil dizayn edilen bir antre ile karşı karşıyayız. Küçük ve dar alanlarda beyaz zemin renkleri derinlik katar. Ayrıca antre duvar dekorları için, duvar resimleri, tablolar şık birer tercih olacaktır.

Zarafet detaylarda saklı

Giriş holü anlamına gelen antrelerle ilgili etkileyici bir örnekle devam ediyoruz. Geniş ve ferah antre alanı, natürel renk tonları ile göze hitap ediyor. Klasik stil detaylarla zarafeti ön plana çıkaran dekorasyon örneği, birçok kişinin hayalini süsleyebilecek bir görünüme sahip. Döşeme zemini detayları, duvar ve tavanda ilerleyen kemer detayları, korkuluk ve kapı modeli detayları uyum ve ahenk içeren dekoratif fikirler arasında değerlendirilebilir.

Dinamik

Pelican Hill ' de lüks malikane Klasik Koridor, Hol & Merdivenler GETSA Mimarlık Klasik
GETSA Mimarlık

Pelican Hill ' de lüks malikane

GETSA Mimarlık

Kontrast renkler her zaman için iç mekan dekorasyonuna dinamizm katar. Klasik stil ihtişamla buluştuğunda göze hitap eden, akılda kalıcı bir antre modeli sergiliyor. Özellikle aksesuar tercihlerinde gösterilen özen ve ihtimama merdiven detaylarında da rastlayabilirsiniz. 

Sadelik ve ihtişam

Sade ve açık renk tonlarındaki zemin yüzeyleri, daha cesur ve öne çıkan mobilya ve aksesuarları kullanmanıza olanak tanır. Natürel renk tonları ve altın sarısının klasik stil öğelerle buluştuğu bir başka şık örnek.

Göz kamaştırıcı

Yeşil Vadi Erguvan Evi, İstanbul. Eklektik Koridor, Hol & Merdivenler BABA MİMARLIK MÜHENDİSLİK Eklektik
BABA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Yeşil Vadi Erguvan Evi, İstanbul.

BABA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Dar ve küçük antrelerden sıkılanlar için, detay zenginliğiyle göz kamaştırıcı bir antre modeli. Basamak rıhtlarındaki aydınlatmalar, şık tavan dekoru ve ışıklandırma detayları, iç mekan atmosferini değiştirmenize yetebilir. Klasik ve modern stil öğelerin buluştuğu bir başka antre modeli.

Klasik stilden vazgeçmeyenlere

Klasik villa projesi Klasik Koridor, Hol & Merdivenler homify Klasik
homify

Klasik villa projesi

homify

Zarif çizgilerle hoş ve ihtişamlı bir giriş holü dekore etmek isteyenler için, göze hitap eden bir başka antre modeli. Döner merdiven formu, mermer ve klasik stil ihtişam detaylarla ön plana çıkıyor.

Doğal dokularla gelen ferahlık

Engel & Voelkers Bodrum Modern Koridor, Hol & Merdivenler Engel & Völkers Bodrum Modern
Engel & Völkers Bodrum

Engel & Voelkers Bodrum

Engel & Völkers Bodrum

Doğal taş duvar kaplaması, ahşap döşeme zemini ile natürel dokuları bir araya getiren, iç ferahlatan bir giriş alanı. Süs bitkileri, aksesuarlar, dekoratif öğeler bir mekanın girişini tamamen değiştirebilir.

Nötr renkler

Gold Towers Konut Modern Koridor, Hol & Merdivenler Treso İç Mimarlık Modern
Treso İç Mimarlık

Gold Towers Konut

Treso İç Mimarlık

Nötr renklerin ahengi, beyazla buluştuğunda şık ve çarpıcı bir sonuç elde etmenizi sağlayabilir. Doğru ve ölçülü ışıklandırma ile tavan dekoru ön plana çıkarılmış. Özellikle dar ve uzun koridorlarda, duvar dekoru olarak dekoratif aynaların kullanılması derinlik katan fonksiyonel bir fikirdir. Aksesuar ve mobilya tercihleri açısından form ve renk uyumunun öne çıktığı antre dekorasyonunda, gömme dolaplarla depolama sistemi pratik bir biçimde çözülüyor.

Uyum, ahenk ve ihtişam

Modern Koridor, Hol & Merdivenler homify Modern

Tavan dekoru ile döşeme zemini ilişkisinin kontrast değerlerle ön plana çıktığı ışıl ışıl bir antre. Hoş karşılamalar için, zemin kaplamaları ve ışıklandırmanın önemi ayrıdır, aksesuarlar da tamamlayıcı niteliktedir.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Evimi barok stilde nasıl dekore edebilirim?’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu antre örneklerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!