Bir dairenin akıllara kazınacak dönüşümü!

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Bir dairenin akıllara kazınacak dönüşümü!

Meral Eser Meral Eser
acertus: tarz Çocuk Odası
Loading admin actions …

Öncesi ve sonrası ile, şahane bir dönüşüm projesini incelemeye hazır olun. Daha aydınlık ve ferah iç mekan görüntüleri ile, modern stil dokunuşlarla bir dairenin nasıl değiştiğini birlikte gözlemleyelim. homify'da birbirinden güzel mutfak, oturma odası ve diğer mekanlar için farklı stillerde örnekler bulabilir, iç mimarlar tarafından dizayn edilen iç mekan görsellerini inceleyebilirsiniz. 

Önce: Eski mutfak

acertus: tarz Mutfak

Ahşap mutfak dolapları, ahşap pencere, çini ve seramik materyallerinin kullanıldığı eski mutfağı daha modern ve ilgi çekici hale getirmek mümkün. Dönüşüm sonrası bambaşka hale gelen mutfağın diğer görselin geçebiliriz. homify'da birbirinden özel ve farklı stillerde mutfak modelleri bulabilir, ilginizi çeken fikirler edinebilirsiniz.

Sonra: Şık ve modern bir mutfak

acertus: tarz Mutfak

Yenilendikten sonra mutfak alanı aydınlık, ferah ve daha kullanışla hale bürünüyor. Oldukça rahat ve konfor sunan mutfak planında, mini bar alanı da mevcut. Beyazlara bürünen mutfak, mutfak tezgahını ve pencere modelini öne çıkarıyor. Yalın, ferah ve iç açan bir mekan anlayışı.

Önce: Tavan arası

acertus: tarz Garaj / Hangar

Tavan arasının tamamlanmadan önceki halini bu aşamada görüyoruz. Eğimli tavan mesafesi ve inşası tamamlanmadan önceki aşamasından bir görünüm.

Sonra: Modern bir banyo

acertus: tarz Banyo

Tamamlandıktan sonraki aşamadan bir görünüm. Natürel renk ve dokularla modern bir banyo! Ahşap parke dokusu iç mekana sıcak bir atmosfer katarken, ıslak zeminlerde de günümüzün imkanları ile tercih edilebilir bir malzeme olarak değerlendiriliyor. 

Mobilyalarda fonksiyonellik

acertus: tarz Yatak Odası

Ölü alanları değerlendirmek, özellikle küçük evlerde ya da çatı arası kat planlarında işlevsel bir çözümdür. Özellikle bu açıda tavan eğimi ölçülerine uygun bir dolapla depolama sistemleri ihtiyacı çözülmüş. Beyaz ve duvar zemini ile bütünleşen açık renk tonları, dar ve küçük alanlarda derinlik katan bir etki sağlayacaktır.

Önce: Cephe görünümü

acertus: tarz Evler

Evin dönüşüm öncesi cephe görünümüne baktığımızda, merdiven rıhtlarında mozaik kullanıldığını görüyoruz. Sade ve yalın bir renk tercih edilen cephede, natürel renkler ön planda.

Sonra: Cepheden bir görünüm

acertus: tarz Çocuk Odası

Modern stil dizayn edilen evin cephesi, beyaz, iç açan bir görünüme sahip olmuş. Hem fonksiyonel detaylar değerlendirilmiş, hem de göze hitap eden modern çizgisi ile şık bir sonuç elde edilmiş.

Önce: Küçük oda

acertus: tarz Duvarlar

İkinci katta çocuklar için ayrılan 2 küçük oda bulunuyor. Geçmişin izlerini taşıyan bu odanın dönüşüm sonrası haline geçebiliriz.

Sonra: Ferah ve aydınlık!

acertus: tarz Çocuk Odası

Yatak odası alanı için göz yormayan, pastel renklerin kullanımı dingin bir alan oluşturur. Dolayısıyla iyi ve temiz bir uyku çekmek için de uygun bir alan.

Önce: Diğer yatak odası

acertus: tarz Yatak Odası

Diğer eski odalarla benzer stile sahip, klasik bir oda modeli.

Sonra: Genç odası

acertus: tarz Çocuk Odası

Evin büyük kızının odasını ziyaret ediyoruz, son hali ile genç nesillerin ilgisini çeken bir görünüme kavuşmuş. Aksesuarlar ön plana alınırsa Fransa temalı bir oda dizaynı söz konusu.

Önce: Bakım gerektiren bir havuz alanı

acertus: tarz Evler

Bir ev satın aldığınızda, havuzlu bir ev olması sizin için önemli bir artı olabilir. Fakat havuz alanının hem göze hitap etmesi, hem de emniyetinin sağlanması gerekir.

Sonra: Rüya gibi bir havuz alanı!

acertus: tarz Havuz

 Natürel renk ve dokular ferah ve huzurlu bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacaktır. Yeniden dizayn edilmesi ile ferah bir alana dönüşüyor. Rüya gibi bu havuzlu eve siz de sahip olmak istemez miydiniz?

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Önce & Sonra: Baş döndürücü değişim’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu değişim projesini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!