Türkiye'den 8 görkemli villa

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den 8 görkemli villa

Meral Eser Meral Eser
BUUN MOTTO ARCHITECTS – ATLAS TERAS | Mersin | Turkey  : tarz Evler
Loading admin actions …

Kent yaşamı, büyük ve geniş bahçeli evlerde yaşamak için elverişli alanlar sunmuyor. Daha konforlu, doğa ile iç içe bahçeli evlerde yaşamak birçok insanın hayali. Şehir yaşamından sıkılanlar için birbirinden güzel Türkiye'den 7 görkemli villa projesi derledik. Klasik stilden vazgeçmeyenlere zarafetinin detaylarda saklı olduğu projelerden, modernist yaklaşımla dizayn edilmiş özgün çalışmalara kadar birçok projeyi bir araya getirdik. Farklı stil ve tarz zevkine uygun villa tipi konut projelerinden ilginizi çekecek örnekler bulacağınızı umuyoruz.

Kuğu zarafeti

Beyazlara bürünen cephesi ve yalın çizgisi ile göze hitap eden bir proje. Görkemli ve akılda kalıcı bir cephe dizayn etmek için her zaman renkli ve öne çıkan renkler kullanılmak zorunda değil. Beyazın zarafeti, modern stil bir cephe dizaynı ile buluştuğunda görkemli bir cephe modeli ortaya çıkıyor. Tripleks daire cephesinde geniş cam pencereler, ahşap kirişler, cam ve metal korkuluklar kullanılmış. Beyazın cazibesinden vazgeçmeyenlere şahane bir örnek.

Kontrast değerler

EDMİMARLIK INTERIOR STUDIO – GÖKTÜRK KEMERPARK EVLERİ: tarz Evler
EDMİMARLIK INTERIOR STUDIO

GÖKTÜRK KEMERPARK EVLERİ

EDMİMARLIK INTERIOR STUDIO

İç ve dış mekanlarda kontrast değerleri dekor fikirlerinde değerlendirmek pratik bir fikirdir ve kontrast renkler daha dinamik bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. homify'da mimarlar tarafından dizayn edilen farklı stil ve tarzlarda birçok proje bulabilirsiniz.

Görkemli bir salon

m. rezan özge özdemir – Villa iç tasarımı-karşılama odası: tarz Oturma Odası
m. rezan özge özdemir

Villa iç tasarımı-karşılama odası

m. rezan özge özdemir

Klasik stilden vazgeçmeyenlere göz alıcı bir salon dekorasyonu örneği. Gerek yer döşemesi tasarımı ile, gerekse tavan dekoru ile zarafetin ince detaylarda saklı kaldığı bir örnek. Mobilya ürünleri tavan ve döşeme zemini ile uyumlu form, renk ve tasarım tercih edilmiş. Genel olarak renk, desen ve doku ahengi ön plana çıkıyor.

Saray gibi bir ev

Nuevo Tasarım – Klasik villa projesi: tarz Koridor ve Hol
Nuevo Tasarım

Klasik villa projesi

Nuevo Tasarım

Avize modelinden dekoratif aynalar, ince detaylarla işlenmiş bir klasik stil mekan dekorasyonu. Görkemli ve asil. Saraylar gibi evlerde yaşamak isteyenleri duyar gibiyiz. Bu ev belki tam da sizin hayallerinizi süsleyen proje. Gerek renk ahengi, gerekse saraylılara layık bir karşılama ile konukları da büyüleyecek bir proje. Zarif çizgilerden hoşlananlar için nadide bir örnek.

Modern çizgiler

BUUN MOTTO ARCHITECTS – ATLAS TERAS | Mersin | Turkey  : tarz Evler
BUUN MOTTO ARCHITECTS

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey

BUUN MOTTO ARCHITECTS

Daha modern tasarımlarla ilgilenenler için iç açan bahçe manzarası ile şık bir proje daha. Cephe görünümü ile estetik değerlerin ön plana çıktığı çalışmada, beyaz renk ve ahşabın uyumunu görüyoruz. Şık bir aydınlatma ile daha da ön plana çıkan çalışmada, peyzaj mimarisine de özen gösterilmiş. Bahçe mobilyaları tercihi, modern stil dizayn ile uyum gösteriyor. Hayalinizdeki evlerden biri olabilir mi? 

Natürel dokularla gelen ferah atmosfer

BUUN MOTTO ARCHITECTS – ATLAS TERAS | Mersin | Turkey  : tarz Evler
BUUN MOTTO ARCHITECTS

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey

BUUN MOTTO ARCHITECTS

Doğal ahşap dokusuna giydirme cephe modellerinde sıklıkla rastlıyoruz. Özellikle bahçeli ve nefis bir doğa manzarasına karşı ev tasarlamak isteyenler için doğal materyalleri kullanmak ayrıcalık. Natürel doku ve renklerin göze hitap etmesi, dingin ve yaşanılası bir atmosfer sunması oldukça kolay. Daha ferah ve dingin yaşam alanları dizayn etmek istiyorsanız doğal materyalleri ve natürel renkleri kullanabilirsiniz.

Modern çizgiler

MİNERVA MİMARLIK – ÇEŞME VİLLA: tarz Evler
MİNERVA MİMARLIK

ÇEŞME VİLLA

MİNERVA MİMARLIK

Bir ailenin tüm ihtiyacını muntazam karşılayan bir ev nasıl olur derseniz, birçok kişi için bu ev şahane bir örnektir dersek abartmayız. Ahşap ve doğal taş dokularının bahçe duvarı ve dış cephe kaplamasında kullanımına rastlıyoruz. Nefis bir terası bulunan evin peyzaj mimarisi ise fark yaratan detaylarından.

Mermer zarafeti

VERA DUŞ – HÜRREM: tarz Banyo
VERA DUŞ

HÜRREM

VERA DUŞ

Osmanlı saray hamamlarından alınan ilhamla tasarlanan muhteşem banyo dekorasyonu ile sonlandırıyoruz.  İstanbullu banyo firması Vera Duş imzası taşıyan banyo konsepti ismini Hürrem'den almış. Hayalleri süsleyen banyo modelinde, mermerin kullanımı ile zarif çizgiler ve ayrıcalık hissediliyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Bir dairenin akıllara kazınacak dönüşümü!’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu villa projelerini siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!