Türkiye'den kusursuz 10 müstakil ev

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den kusursuz 10 müstakil ev

ümit  atdağ ümit atdağ
BK House Modern Evler Bahadır Kul Architects Modern
Loading admin actions …

Modern hapishaneler haline gelen apartmanlar günümüzde insanların müstakil ev arzu etmesine ve müstakil evlerin değerinin daha iyi anlaşılmasına neden olmuştur. Geniş bir arazi üzerine kurulmuş olan,  bahçesi, verandası, balkonu, modern yaşam alanları, terası ile insanı mutlu eden, keyif veren müstakil evler günümüzde çok az da olsa bulunmaktadır. Nefes alabileceğiniz, ferah bir yaşam için tercih edeceğiniz müstakil evler ülkemizde sayıca az olarak bulunur. Bu gün homify  tarafından derlenmiş ve bir araya getirilmiş olan Türkiye'de bulunan kusursuz müstakil evleri inceleyerek bir müstakil evde neler olması gerektiğinin analizini yapıyoruz. Bu evlerde yer alan bahçe peyzajları, veranda tasarımları, teras ve yaşam alanı konseptlerini inceleyerek kendi evinizde uygulayabilirsiniz.

Denize nazır

Dış cephe Modern Evler Emrah Yasuk Modern
Emrah Yasuk

Dış cephe

Emrah Yasuk

Bir evin muhteşem bir havaya sahip olması için denizi görmesi yeterlidir. Resimde yer alan muhteşem müstakil ev, denizi tepeden gören iki katlı bahçesi ve dış cephe kaplaması ile eksiksiz ve kusursuz bir ev olarak karşımıza çıkıyor. Alt katın cam duvarları ile bahçe ve deniz manzarasını seyretme imkanı sağlanmış, üst kat ahşap ile mantolama yapılarak ısı yalıtımı sağlanmış.

Kusursuz bir ev

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey Modern Evler BUUN MOTTO ARCHITECTS Modern
BUUN MOTTO ARCHITECTS

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey

BUUN MOTTO ARCHITECTS

Bu örnek müstakil evimizde geniş bir bahçeye bakan teraslı ve verandalı bir cephe ile görsellik ve işlevsellik zenginleştirilmiş. Alt kata yapılan veranda ile ailecek keyifli anlar yaşanabilecek bir yaşam alanı oluşturulmuş bahçe keyfi yaşanması sağlanmış. teras ile güneşin keyfinin çıkarılması için özel bir alan yapılmış. Renk uyumu evin görselliğinin kat kat daha fazla olmasını sağlamış.

Beyazın zarafeti

Bu müstakil evimiz beyaz renge boyanarak saf ve zarif bir görünüme kavuşturulmuş. Bahçe düzenlemesi yapılmadığı halde beyaz dış cephesi, küçük verandası ve beşik çatı modeli ile  farklı bir görselliğe kavuşmuş. ve her noktadan kendini gösteren bir ev haline getirilmiş.

Farklı tasarımlar

Ahmet Bey Edremit Villa Projesi Modern Evler H.E: Mimarlık Modern
H.E: Mimarlık

Ahmet Bey Edremit Villa Projesi

H.E: Mimarlık

Müstakil evler genellikle klasik ev tasarımlarına sahip evler olarak inşa edilseler de farklı ve görsel tasarımlara sahip müstakil evler de ünümüzde yaygınlaşmaktadır. Evin tüm yaşam alanlarının güneşi görmesi amacıyla resimdeki gibi farklı tasarıma sahip  eksiksiz ve kusursuz müstakile evler inşa edilmektedir.

Taş evler

Soğuk veya sıcak bir iklim bölgesinde yer alıyorsanız taş evler tercih ederek doğal bir iklimlendirme sağlayabilir müstakil taş evlerin keyfini yaşayabilirsiniz. Resimdeki  gibi alt katı yaşam alanlarını barındıran doğal taştan yapılmış, üst katı modern tasarıma sahip modern bir ev şeklinde inşa ederek iki farklı konsepti bir arada yaşayabilirsiniz.

Bahçenin yıldızı

Kırmızı İnşaat - Çeşme 18 Villaları Modern Evler Akseki Yapı Modern
Akseki Yapı

Kırmızı İnşaat – Çeşme 18 Villaları

Akseki Yapı

Müstakil evler bahçe içinde yer alan evler olduğundan geniş bir bahçenin ortasına kurulmuş, resimdeki gibi görsel, şık ve zarif bir ev tercih edebilir, ruhunuzu deşarj ederek müstakil ev farkını hissedebilirsiniz. Ayrıca geniş yeşil çim alan üzerine bir salıncak yerleştirip serin havaların tadını çıkarabilirsiniz.

Modern müstakil evler

Müstakil evler geleneksek tarzda olabileceği gibi modern tasarımlara sahip de olabilirler.  Modern tasarımlara sahip evler resimdeki gibi palmiyelerin bulunduğu bir bahçeye sahip, görsel dış cephesi ve renkleri ile insanı mest eden bir güzelliğe sahip evlerdir. Bu evleri tercih edebilir veya evinizin ön cephesini bu şekilde dekore ederek bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Havuzun görselliği

Müstakil evlerin bahçesinde alan büyüklüğüne göre havuz inşa ederek yaz aylarının sıcak havalarının bunaltıcı etkisini havuz keyfi yaparak engelleyebilir ve keyfinize bakabilirsiniz.Resimdeki ev örneğinde olduğu gibi teras ve verandanın baktığı cepheye bir havuz yaparak işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Bahçenin güzelliği

Modern Evler homify Modern

Müstakil bir eve sahipseniz bahçe peyzajınızı resimdeki gibi görsel ve kibar bir şekilde düzenleyerek canınız sıkıldığında, misafirlerinizi gezdirmek istediğinizde  dolaşabileceğiniz görsel bir bahçe dekorasyonu yapabilirsiniz. Havuz ve bahçe birleşiminden oluşan bu güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Müstakil ev

GALVANİZ ÇELİK EV Modern Evler EGEUMUT ÇELİK YAPI Modern
EGEUMUT ÇELİK YAPI

GALVANİZ ÇELİK EV

EGEUMUT ÇELİK YAPI

Müstakile ev denildiğinde aklınıza gelen her türlü fikre sahip olan bu ev hayalinizi süsleyen ve sahip olmak istediğiniz evin tüm özelliklerine sahip olan bu ev bahçesinin peyzajı ve size bahçe işleri ile uğraşmak için bırakılmış ekim alanı ile muhteşem bir müstakil ev profili çiziyor:

Bu müstakil evleri siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!