Birbirinden güzel 8 mutfak barı

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Birbirinden güzel 8 mutfak barı

Homify TR Homify TR
Endüstriyel Mutfak GP-ARCH Endüstriyel
Loading admin actions …

Mutfak barları son dönemin yükselen trendleri arasında yer alıyor. Mutfak adalarının bir parça modifiye edilmiş hali olan mutfak barları, gerek hızlı atıştırmalıklar gerekse de dostlarınızla birlikte hem yemek yapıp hem de yiyebileceğiniz şık bir ortam için son derece elverişli. Üstelik bulundukları ortama maliyetleriyle ölçülemeyecek muazzam bir şıklık katıyorlar. Siz de özellikle oturma odanızla birleşik açık bir mutfak sahibiyseniz ve halihazırda bir mutfak adanız da yoksa yeni nesil mutfak barlarından birini yaptırmayı düşünebilirsiniz. 

Duvarla birleşen bir mutfak barı

Tavandan duvara inen ve oradan da mutfak barıyla birleşen ilginç bir konstrüksiyonun bulunduğu bu mutfak barı, açık mutfağını oturma odasından bir parça da olsa izole etmek isteyenler için harika bir seçenek olabilir. Mutfağın ana alanını mutfak barının arkasında bırakan bu model, aynı zamanda şık ve modern görüntüsüyle de göz dolduruyor.

Çok amaçlı bir mutfak barı

Bildiğimiz klasik mutfak adalarından yalnızca bir parça uzatılmış bir tabla ve iki bar taburesi ile ayrılan bu çağdaş mutfak barı modeli, çok amaçlı bir kullanım hedefleyenler için bire bir. Klasik bir mutfak adasından vazgeçemiyorsanız ve bağımsız geniş bir mutfağınız varsa, böyle bir mutfak barı modeli tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman keyifle yemek yapacağınız bir mutfak adası, dilediğiniz zaman eşinizle ya da komşunuzla kahvenizi yudumlayacağınız bir mutfak barı olarak kullanabilirsiniz. 

Mutfak tezgâhına eklemlenen sıradışı bir model

Mutfak barları ilginizi çekiyor ama mutfağınızı baştan aşağı bozup yeni bir tadilata kalkışmak istemiyor musunuz? Dert etmeyin. Birazcık tasarımla mutfağınızın mevcut yapısını bozmadan çok güzel bir mutfak barı sahibi olabilirsiniz. Burada U biçimindeki mutfak tezgâhına eklemlenen ve bütünüyle camdan oluşan bir mutfak barı görüyoruz. Amaca hizmet etmesinin yanı sıra mutfağa çok güzel bir estetik katkıda bulunuyor.

Modern ve minimal

Son derece geniş bir açık mutfaktaki bu modern mutfak barı, yer sıkıntısı olmayanlar için son derece ideal bir seçenek. Minimal bir tarza sahip olmasına karşın maksimum verim sağlamayı hedefleyen tasarımıyla hem göze hem de işleve hitap eden bu mutfak adası her zevke hitap edecek kadar şık.

Küçük ve pratik

Mutfağın toplam alanı geniş olmasına karşın özel olarak küçük tasarlanmış bu mutfak barı iki kişilik aileler için oldukça pratik bir seçenek. Geleneksel anlamdaki bir mutfak adasının işlevini göremeyecek olsa da pratik kahvaltılar için son derece yeterli ve bir o kadar da şık.

Dar alanda büyük sonuçlar

Kimi zaman mutfak barları yerden tasarruf etmenin bir aracı haline de gelebiliyor. Yalnızca geniş mutfakların şık bir uzantısı olduğunu düşündüğümüz mutfak barları doğru bir tasarımla pekâlâ eldeki alanı olduğundan çok daha verimli kullanmanızı sağlayabilir.

İki pencere arasında sıra dışı bir mutfak barı

Endüstriyel Mutfak GP-ARCH Endüstriyel

Mutfak barları illa ki mutfakla doğrudan organik bir bağlantı içinde olmak zorunda değiller. İsimleri üzerinde asıl amaçları pratik bir bar olarak işlev görmeleri. İki pencere arasında konumlandırılan ve doğal ışıktan fazlasıyla yararlanması sebebiyle siyah gibi oldukça iddialı bir rengin gayet rahat kullanılabildiği bu sıra dışı mutfak barı, evinizin içinde bir kafe keyfi yaşamanıza imkân tanıyabilir.

Rafine bir zevkin ürünü

Pedini Dune Metallic Silver Minimalist Mutfak Urban Myth Minimalist
Urban Myth

Pedini Dune Metallic Silver

Urban Myth

Bu üç kişilik mutfak barı, iddialı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Son derece geniş bir mutfağın ortasında bulunan devasa genişlikte mutfak adasının bir parçası olan mutfak barı, ortamda tercih edilen renklere bütünüyle kontrast parlak yeşil rengiyle sıcak bir atmosfer yaratıyor.

Bu mutfak barlarını siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!