Kutu gibi evim olsun diyenler için 8 ideal ev | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Kutu gibi evim olsun diyenler için 8 ideal ev

ümit  atdağ ümit atdağ
Modern Evler COLECTIVO CREATIVO Modern
Loading admin actions …

Bu gün sizler için dünyanın farklı bölgelerinde inşa edilmiş, müstakil ancak kutu gibi mimariye sahip ev modellerini inceliyoruz.  Kutu gibi ev olarak tanımlanan bu ev modelleri,  hem sempatik hem işlevsel  hem de konfor olarak en üst düzey de evler olarak insanların ilgisini çekiyor. Bu evlerin pratik olması, kolayca inşa ediliyor olması,  ekonomik olması  çağdaş mimari çizgilerine sahip olması nedeniyle kullanımı yaygınlaşmıştır. Farklı geometrik tasarımları, fonksiyonel kullanımı,  insanlarda hayranlık uyandıran güzelliği ile sizler için bir araya getirdiğimiz farklı ev modellerini birlikte inceleyelim.

Çağdaş tasarım

Modern Evler homify Modern

Ev tasarımı, projelendirmesi çok zor bir aşama olduğu için resimde yer alan modern mimariye sahip kutu gibi ev tanımına uygun bu ev modeli ilginizi çekiyor. Modern mimarisi,  ön avlusu ile olan uyumu, üst çatı örtüsü ile küçük ama şirin bir ev olarak  her bireyin sahip olmak isteyeceği bir güzelliğe sahip. Cam penceresi ile ışıl ışıl olarak düşünülmüş olan ve beyaz dış cepheye sahip   bu ev görenleri mutlu ediyor.

Kapsamlı ve eksiksiz

ÇEŞME VİLLA Modern Evler MİNERVA MİMARLIK Modern
MİNERVA MİMARLIK

ÇEŞME VİLLA

MİNERVA MİMARLIK

Ev tasarımı küçükte olsa tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek  resimdeki gibi  bir ev tasarımı  yapabilir,  havuzu, balkonu ve verandası olan bir eve sahip olabilirsiniz. Resimde yer alan kutu gibi tanımına uygun küçük ama kapsamlı bir tasarıma sahip eve sahip olarak keyifli bir yaşam sürebilirsiniz.

Renk cümbüşü

Küçük ama bana ait olsun, benim dünyam olsun istiyorsanız resimdeki gibi modern küçük renklerin dans ettiği şirin bir ev tercih edebilirsiniz.  Alt katı küçük ve tek odadan oluşmuş, üst katı farklı geometriye sahip olan bu evin dış cephesi ve bahçesi renkler dünyası olarak  doğanın tüm renklerini barındırıyor.

Kutu gibi evler

Resimdeki gibi kolay inşa edilen ve istediğiniz tasarımı kolaylıkla yapabileceğiniz bir ev tasarımı yapabilirsiniz. Kırmızı ve beyaz rengin bir arada uyumlu bir şekilde  kutu konteynerların birleştirilmesi ile yapılmış olması  evinizin küçük olması handikapını ortadan kaldırmış.

Doğa da bir kübik ev

Evinizin doğa  ile iç içe olması ve doğanın kalbinde yer alması  sizin daha ferah ve daha doğal bir ortamda yaşamanızı sağlar. Resimde yer alan  kübik ama doğa ile uyumlu olan bu ev örneğinde olduğu gibi  küçük kutu gibi ve muhteşem güzellikte bir ev tercih ederek yaşamınızın daha ferah ve daha doğal olmasını sağlayabilirsiniz.

Yazlık evler

Yazlık bölgelerde  küçük ve şirin evler genellikle  bolca yer alır. Resimdeki gibi yazlık bir evin çok büyük olmasına gerek yoktur. Küçük olsun,şirin olsun muazzam bir sadelikte ve görsellikte olsun yeterlidir. Resimdeki evin küçük olması deniz kenarında yer alıyor omasına mani olmadığı gibi açık havanın  tadını çıkarmanızı da engellemeyecektir.

Işıl ışıl evler

Küçük ve kutu gibi olan evler resimdeki gibi özel bir aydınlatma sistemi ile aydınlatıldığında ışıl ışıl parlayan ev modeli ortaya çıkıyor.   Küçük olarak tasarlanmış olan evin ön cephesine veranda ve balkon eklenmiş havuz manzarası karşısında muhteşem bir güzellik oluşturularak evin küçük olması durumu arka plana atılmıştır.

Şık ve modern evler

Eğer küçük, şık ve modern bir evim olsun diyorsanız resimdeki gibi basit bir tasarıma sahip doğal ortam ile uyumlu ve  estetik bir güzelliğe sahip bu evi tercih ederek doğanın ortasında yaşayabilirsiniz. İnce uzun bir hacmi olan ve iki odadan oluşan bu ev ana giriş kapısında yer alan verandası ile iki kişilik yaşam alanı olarak düşünülmüş.

Bu evleri siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!